Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Jog típusa alvázszám...

Yamaha Jog típusa alvázszám vagy gyártási idő alapján?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt Yamaha Jog-ot, inkább csak a vázat, de a konkrét típusát (pl.: 3kj, 3yk) nem ismerem. Ha minden igaz, 1990-es gyártmány. Az idom nem volt rajta, ezért kép alapján sem lehet megkeresni. Valami olyat hallottam, hogy alvázszám alapján meg lehet mondani.

Az alvázszáma így kezdődik: 14t-


2010. máj. 25. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A Jogoknál valóban az alvázszám a tipussal kezddik, pl 3YK, 3JK ahogy te is írtad. Biztos Jog váz az?
2010. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14T ?? Akkor az yamaha salient. 84-86os évjárat. De motorikusan megegyezik a régi jog-al. www.scotertune.com de ha nemjön be az oldal ird be hogy yamaha és az alvázszámod a google-ba és ott lépj be a scotertune.com-ba
2010. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik valóban Salient lesz. Bár a scotertune oldalra nem tudtam eddig belépni, a google-ban volt róla kép, amin az első idom nagyon hasonlít.

A válaszokat köszönöm!

2010. máj. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!