Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek évi 30....

Milyen autót vegyek évi 30. 000km hez?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy mazda pickupom van, ami eddig tökéletesen kielégítette minden igényemet, mivel csak 15, maximum 20 ezer km-t mentem vele egy évben. Ez az érték viszont több dolog miatt idénre már nem, hogy a 30 de 35 ezret is elhagyni látszik. Eladni nem szeretném, mert sokat trélerezek és a platón is sok mindent szállítok. Valamint egyre többször van szüksége páromnak is az autóra, ezért egy második autóban gondolkozom, ami mérsékeltebben fogyaszt. A pickup az 10-11 liter átlagosan, valamilyen 5-6 literrel beérő kocsira gondoltam, akár dízel akár benzin. A keret az autó árára viszont csak maximum 500ezer forint lenne, az átírási költség, vezérlés, olajcsere ez még erre rájöhet persze.

2017. aug. 20. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Használtan csak benzinest mernék megvenni, abból viszont 5-6 litert csak valami öreg Suzuki méretű és súlyú, 50 lóerős autópótlék fogyasztana.

500-ból én első generációs Ford Focust vennék, 1.6 benzinest. Az elvan 7-7,5 literből és elég megbízható. Másik ötletem Skoda Fabia lenne, abból talán elég az 1.4, de az sem fog 5 litert enni.

2017. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ennyiért csak benzinest. Opel Astra G / Vectra B , Mitsubishi Carisma , Ford Focus , Skoda Fabia
2017. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!