Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgára Bp-n...

Balázs1666 kérdése:

Elsősegély vizsgára Bp-n belül hová érdwmes menni?

Figyelt kérdés
Jogosítványhoz kell a vizsga és hát ez a része nem az erősségem. Lasssan már csak ez hiányzik és tanulok rá de mégsem megy annyira mint amennyire kéne. Olyan hely érdekelne ahol nagyon valószínű, hogy át engednek. Esetleg valaki tudna ilyet mondani? Személyes tapasztalatok alapján vagy közeli ismerőse tapasztalata alapján?

2017. aug. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A közúti elsősegély vizsga, és az arra felkészítő tanfolyam a Magyar Vörös Kereszt hatáskörébe tartozik, az igazolás a jogosítvány kiadásához kell, ergo egyszer kötelező megszerezni.

Sokan fölösleges pénzkidobásnak gondolják az előadásokért elkért összeget, pedig két előadás, s az ottani kevés gyakorlás elég a sikeres vizsgához.

Az újraélesztés, stabil oldalfektetés bemutatása fontos, az elméleti részhez kell kevés alap ismeret (pl. vérzés típusok felismerése, azok ellátása), a vizsga ideje kb 5 perc.

Majdnem mindegy hol vizsgázol, mindenhol Vörös Kereszt aktivisták vizsgáztatnak.

2017. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Széll Kálmán téren vizsgáztam. Kb. 1 napot tanultam rá, tanfolyamon nem voltam. Sikerült és rajtam kívül mindenki másnak is. Nekem is már úgy ajánlották ezt a helyet. Egyébként a Mester utcai vizsgahelyről is ezt hallottam.
2017. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mester utca!!!! Ott tényleg csak akkor buksz meg ha nem bírsz stabil oldal fektetést csinálni... meg ha nem bírsz pár szót makogni a tételről amit húztál.
2017. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyire sok különbség van vizsgahelyszínek közt? Gondolom mindehol engedékenyek.
2017. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!