Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bukósisakot vegyek?

Milyen bukósisakot vegyek?

Figyelt kérdés
Helló!Szerintetek milyen bukósisakot vegyek egy rs 50-hez?Olyan 20000ft környékén gondolkozom nem akarok se piacos szart se egy csúcsmodelt, de azért egy picit a "dizájnra" is szeretnék adni.Ha esetleg van élményetek a sajátotokkal azt is szívesen meghalgatom(: előrre is kösz.
2010. máj. 24. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
a Max-nak vannak szép bukósisakjai, minden kis motorosboltban árulnak és 12.000 körül mozug az áruk.
2010. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

*mozog

2010. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Grex-nek vannak jó modelljei! Nem kell tőle félni Nolan gyártmány, kisebb gépekre ideális de akár nagyobb motorokra is jó lehet!
2010. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válaszokat esetleg valamilyen weboldalt tudnátok javasolni?
2010. máj. 24. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:

google-be beírod aztán kész :)


egyébként mindeképpen zártat vegyél.

A crossbukó engem nagyon idegesített és mindig telement a szemem :S

2010. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link] Cyclone, mondjuk ez 25ezer (ezzel olyan élményed lesz hogy ha elesel nem megy szét a fejed...(én ilyet vettem a barátnőmnek))

[link]

ez annyira nem jó mint a HJC, de itt találsz 20ezer alatt is sztem, és jobb mint a Grex

2010. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

első 20:18-as szerinted nem néztem meg a google-ba? am a véleményetekre vagyok kiváncsi és h mit ajánlotok

második 20:18-as kösz a linket. én nem tudom sokan mondják h grex jó meg minden nekem olyan otrombának tűnnek vagy csak a képeken?

2010. máj. 24. 20:45
 8/8 anonim válasza:
Nekem egy GREX (cross, szemüveggel) bukóm van. Egyszer átment rajta egy zetor, 10 centit belenyomta a földbe, kivettem, egy kis horpadáson kívül semmi baja nem volt :D
2010. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!