Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw polo classic hiba?

Vw polo classic hiba?

Figyelt kérdés

Van egy VW Polo Classikom és előjött egy olyan problémája hogy az ajtót zárni tudom ,ilyenkor minden ajtó lezár (kulcsal zárom és nyitom) Viszont ha ki akarom nyitni kulccsal akkor nem emeli fel az ajtónyitó gombot! Távirányítóról működik ,csak mechanikusan nem!

Tudnátok segíteni hogy mi lehet a baja

?


2010. máj. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomj a kulcslyukba egy kis WD40-et jót tesz majd neki. Nekem segített.
2010. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tettem bele bőven utána könnyen mozdult,csak a hiba ott kezdődött , hogy akartam az ajtót bezárni be is zárt, aztán mikor akartam kinyitni elfordult viszont a kulcs beszorult... nem tudtam semerre fordítani még ki sem tudtam venni...nagy nehezen sikerült kierőszakolni belőle ez kb 25 perc volt :( ezután beálltam az udvarba kárpit le begnéztem wd40-et a zárszerkezetre , kulcslyukba akkor okés volt könnyen működött stb stb be is zárt ki is nyitott aztán egy 15 próba után megadta magát... onnantól kezdve csak zárni lehet nyitni nem (kulccsal) ! De az a vicc hogy 1 éve a jobb oldali ajtómat sem tudom nyitni kulccsal most meg kijött a baloldalon is... még szerencse hogy van benne riasztó hogy tudjam nyitni zárni
2010. máj. 22. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem megbántásként ,de ha téged ezek a rossz zárak bosszantanak,miért nem viszed el az autódat egy olyan helyre ahová a elszokták vinni az autókat amikor rosszak. Konkrétan autószervízbe .Van nálatok is Volkswagen szakszervíz és munkát is vállalnak,hisz ezért vannak.Ha bevinnéd ,rendelnének hozzá alkatrészt és kb két nap múlva ki lenne javítva a zár.Nem kerülne annyiba mint pl egy 30 ezres gyorshajtás,és végre jó lenne az autód.
2010. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne vidd szakszervizbe, hiába a zár a hiba de kicseréltetik veled a kipufogórendszert is :D ugye érted? :S Próbálj nézni a környéken olyan embert aki központizárat riasztót szerel be a kocsikba utólagosan. A kocsid központizárjának meg van hallva a motorja. 1000Ft kb egy darab. olcsón megúszod. Lezárni lezárja mert lefele kell húznia a bilélenőt fel meg már nem bírja nyomni. Remélem érted a problémát?!

Hátha segítettem :)

2010. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt h nekem is VW polo-m van csak nekem variant. 2001-es
2010. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kp zár vákumos tehát levegős nekem, és lezárni is lezárja meg ki is nyitja (lassan) viszont ha beteszem a kulcsot a kulcslyukba akkor lezárásnál el tudom fordítani viszont ha nyitni akarom akkor nem emeli fel a gombot a kulcs! és mikor fordítom semmilyen ellenállást nem érzek a gomb meg sem moccan... e kulcs meg egyszer nyitásnál beszorult tehát megakadhatott a zár mert semerre nem fordult hiába feszegettem a kulcsot :$ szervízbe nem viszem (drága lenne)
2010. máj. 23. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor van egy másik megoldás is: Vidd el egy zárashoz és kiszedi neked a zárat és ilyen vékony lapok vannak benne ahogy a kulcsot beledugod. Na az van kikopva kinyitni engedi ebzárni meg nem mert ebszorult. pár ezer Ft és kész is. Hanyas évjárat?
2010. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!