Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem pörög ki a jawa 207...

Simson roland kérdése:

Miért nem pörög ki a jawa 207 babetta?

Figyelt kérdés
tehát az probléma hogy mikor beindítom a babetámat nem pörög ki hanem csak dadog mikor tövig húzom a gázt.azt tudni kell a motorrol hogy nagyon rég volt beínditva.ezért én éppen ezér kipucoltam a karbit a kipufogot kiégettem tankot kitakaritottam és mivel elvolt törve a tirisztor azt is kicseréltem.mivel nagyon rég volt már beinditva nehezen indult igy egy egész tank benzint el motoroztam magyarul bejárattam.jó is volt egy darabig egy rúgásra indult.de most ha betekerem mert már tekerni kell beindul alapjárat van huzóm neki a gázt és csak dadog.mi lehet a baj.légyszives segítsetek.

2017. júl. 24. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

ha dadogva jár, akkor sok a benya..gyanítom füstölget is.

keress egy jó hosszú útszakaszt, és ott egyenletesen húzd neki. vagy helyrejön, vagy nem. szerintem a porlaszóban van a hiba, mint írtam talán többet kap a kelleténél. ezt az is jelzi, hogy fekete a gyertya.(mert nem tökéletes az égés) ha a benya kevesebb lenne, akkor viszont nagyon felpörögne, és nem lenne ereje.

a gyetya viszont szürke, vagy fehér lenne.

2017. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
alapjárat van rajta de sajna van amikor nagyon pörög de van olyan is mikor lefullad
2017. júl. 24. 19:15
 3/9 A kérdező kommentje:
igy sajnos elindulni sem lehet vele
2017. júl. 24. 19:16
 4/9 A kérdező kommentje:
szépen ketyeg de a mikor gázt huzok hol lefullad hol pörög
2017. júl. 24. 19:17
 5/9 A kérdező kommentje:
igen füstöl
2017. júl. 24. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt
2017. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En eladtam egy alban embernek 90e forintert.. Jo nem?
2017. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja az jo
2017. júl. 26. 21:35
 9/9 Banai Bonifác válasza:
NEM lehet hogy kokszos a kipufugo vagy valamivel eldugult?Nekem ez volt a 207 es babettámmal ki lett pucolva azota semmi baj nincs vele.
2017. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!