Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorkerékpár a legmegb...

Melyik motorkerékpár a legmegbízhatóbb az 500-700ccm kategóriában?

Figyelt kérdés
Hoszabb tàvokat szeretnék motorozni( közép àzsia), de nincs pénzem dràga motort venni, csak 1000 eurò körül suzuki gsx 600, vagy honda cbr 600, sport túra, vagy túra kategória érdekel, mit ajànlotok?

2017. júl. 21. 18:09
 1/4 szabopd válasza:

Mint mindig, itt is sokat számít a márka. Ha biztosra akarsz menni akkor a populáris márkákat ajánlom: Yamaha, Honda, BMW, Kawasaki ...


de ezek érzéki gépek, és ha nem bánnak velük jól akkor a poklot jelentik.


ebben a ccm tartományban 1000 Euro-ból nagy valószínűséggel nem találod meg a kersett paripát, mert olyan 2500-3000 Euro a céljaidnak megfelelő eszköz

2017. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a Suzuki GSX 750F? Azt tudok venni németorszàgban 500-1500 euró között...
2017. júl. 23. 05:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megbízhatót akarsz, akkor a GSX750F az egyik legjobb választás. Nekem 600-as van belőle, 5 év, 62.000 km különösebb gond nélkül. Tulajdonképpen a kopó dolgokon kívül nem nagyon kellett hozzányúlni. Túrázni kiváló, de a kanyarokban is feltalálja magát. Rakj bele jó olajat (én Motul 15W50-nel használom), mert az olajhűtés szereti ha vastagabb az olaj. Ha valaki mást ajánl, azt meg sz*rd le. Nekem most, 82.000 km-rel (19.000-rel vettem) is nagyon jól húz, remek egészségnek örvend.


De persze beszéljünk a többiről is:

BMW: remek futómű, és rengeteg barátod lesz majd - a szervizben jól összeismerkedtek majd.

A Yamaha, Honda, Kawasaki-ról nem nyilatkozom. Nagyon jó motorok. De én a GSX 600 F-emet soha el nem adom, max veszek mellé egy 750-es SRAD-ot.


Ha kérdeznél GSX ügyileg, írj nyugodtan.

2017. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# hehe a bmw fikazas az eletstilusom fele emberkeknek miert adnak egyaltalan jogot valaszolni egy kerdesre?


Nos faternak volt egy bmw f 800 stje 30k kmel vette 125k nal adta el ugy hogy akinek eladta teljesen megvan vele elegedve a mai napig. Nekem van egy bmw f 650 gs 50k val vettem 80knal tart es meg nem nyultam hozza a feken es az olajcseren kivul, szoval nem tudom mì bajotok de szerintem a legmegbizhatobb motorok ugyanugy mint a hondak :)


Mellesleg autobol is bmwm van es erdekes modon semmi bajom vele es mar 500 ezer benne van.

2018. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!