Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Junak új motorjai mennyire...

A Junak új motorjai mennyire megbízhatóak/tartósak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Junak motorjai(905 a legszebb) de mivel nem gyakran látok az utakon ezért nem tudtam eddig egy ridert sem megkérdezni.

2017. júl. 20. 15:52
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Szerintem nem is fogsz jó darabig érdemi választ kapni.

Egy letűnt -egykor jónevű- lengyel motorgyár koreai/tajvani koppintásra emlékeztető 50ccm-s idétlensége. Kicsit speed-nek, kicsit supertmoto-nak akar látszani, de akkor is csak egy távolkeleti gagyira emlékeztet.

Gondold el, 49ccm-s, egyhengeres, amelyik két személyes?

Biztos naggggyon megy, ha a fordulatszámmérő 12000-ig van kalibrálva. (négyütemú a lelkem)

Jah, és olyan a hátsó futómű rugózása, mint egy tescos tajvani bringáé. Vicc. ;)

2017. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na azt viszont nem mondtam h egyből bővítve lenne 70 cc re.+ a korlátozás lelenne rola szedve. Nem arra voltam kivancsi, hog milyennek tűnik hanem, hogy milyen. Egyepkent a gyorsulasarol ne is beszéljünk hiszen ahogy az elozo irta negyutemu, megértem hogy pl egy tzr jobban gyorsulna viszont azokat annyira pörgetni kell hogy hamar szetpereg. Olyanok válaszát varom aki ar ult ilyen motoron.
2017. júl. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!