Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találhatnék Dellorto PHBH...

Hol találhatnék Dellorto PHBH 26 NS karburátorhoz részletes leírást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy krossz motort amin egy Dellorto PHBH 26 NS karburátor található. Valaki esetleg tudna küldeni linket vagy bármi leírást hogy a karburátor cső csatlakozóit hova kell csatlakoztatni?!



2017. júl. 13. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A motor javítási útmutatóját keresd meg, abban lesz ábra róla.

Ha magyarul nincs (nem lesz, mert nem szokott lenni), akkor elsősorban angol, esetleg német nyelven érdemes megpróbálni.


Milyen moci?

2017. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Először is köszönöm a jótanácsod. Még nem kerestem leírást hozzá.


A moci típusa hát úgy tudnám jellemezni hogy állatorvos beteglova 😀


Amit tudok és látok rajta típus jelzések:

Váz: Aprillia

Féknyereg: Aprillia ( bár nemtudom a pontos típusát mert még fékbetét nem találtam hozzá)

Henger: Gilera

Karbi: Dellorto Phbh 26 ns.


Ennyit tudok róla. Nem lett még megnézve a motor száma és az alapján be azonosítva hogy konkrétan milyen típus.

De, előző tulaja azt mondta hogy a motorja KTM és 250 kétütem. Évjáratot nem tudok mondani. Papirok nélküli ("Cross") pályamotor

2017. okt. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!