Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legnagyobb méretű...

Melyik a legnagyobb méretű személyautó?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek, a kisfiam tette fel nekem ezt a kérdést, de őszintén szólva fogalmam sincs. Egyáltalán ugyanaz a típus a leghosszabb, mint amelyik a legnehezebb, stb.?

Előre is köszönöm a válaszokat!

40/N


2010. máj. 20. 22:36
1 2
 1/16 anonim válasza:

Személyautó a törvény betűje szerint az a gépjármű, ami nem haladja meg a 3500 kg megengedett össztömeget ÉS a sofőrt is beleértve maximum 9 személy szállítására képes.

Ennek tükrében a legnagyobb személyautókat a kisbuszok között keresném: hosszú/félmagas Ford Transitok, Merci Sprinterek, Fiat Ducato és testvérei

2010. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Húú, köszönöm! Erre nem is gondoltam. De szerintem őt az 5-6 (7?) személyes autók érdeklik, bár már alszik és nem tudom megkérdezni, de a lelkemre kötötte, hogy reggelre derítsem ki :=). Csak 8 éves!

Tudnátok esetleg konkrét márkát mondani, pl. mint a leghosszabb autó?

2010. máj. 20. 23:02
 3/16 anonim ***** válasza:
A Mercedes Pullman vagy a Lincoln Stretch tipikuis limuzinok sok-sok személlyel,de hogy valójában melyik a világon a legnagyobb azt én sem tudom.
2010. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megpróbálom megnézni a google-on a méreteiket. Legalább már tudom, hogy mit kell keresnem :=) Biztos örülni örülni fog a gyerkőc!
2010. máj. 21. 05:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem stretch limók közül szerintem: BMW 750iL (az L a hosszított, tehát még tizenvalahány méterrel hosszabb mint erdetileg)


Stretch-ek közül meg Lincoln

2010. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Előzőhöz: tizenvalahány CENTIméterrel
2010. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igaz igaz centiméter.

bocs nem figyeltem :D

2010. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Kerestem a neten, a leghosszabb egy 196valahanyas kiadású lincoln volt, amit találtam, öt és fél méter hosszú. De nekem hosszabbnak rémlik, amikor életben láttam ilyen autót...vagy csak én emlékszem rosszul? Segítenétek még annyit, hogy hol lehetne megtalálni a hosszát?
2010. máj. 21. 16:33
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Jó apuka vagy, hogy nem csakúgy rávágod a kisfiúnak, hogy a Pista Audija a leghosszabb, hanem kinyomozod :D


Egyébként abból a lincolnból többféle van


Sima: [link]

Stretch: [link]

2010. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hummer limo:)
2010. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!