Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a Kocsiről...

Pityuss kérdése:

Mit gondoltok erről a Kocsiről? Szerintetek jó választás?!

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a Saab megbízható, de megoszlanak a vèlemènyek. Csak olyanok válaszoljanak, akiknek van saját tapasztalatuk. Rosszindulatú, negatív beállítottságúak kímèljenek. Használtautón néztem, arra is kíváncsi lennék hogy ebben az ár kategóriában ez valós-e?! Km, állapot stb. [link]
2017. júl. 8. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ára valós lehet mivel a saab gyár becsődölt, ezért az autók ára jelentősen lecsökkent.

A fenntartási költsége igen magas ami az adókat illeti.

(Amelyiket én nézegetem csak az éves biztosítása 44 000 lenne.)


Én régebbi típust nézegetek, arról azt találtam, hogy a karoszéria nagyon tartós.

A belső tér jóminőségű és tartós anyagból van.

Alkatrészt viszonylag könnyű hozzá szerezni mivel GM alkatrészeket használtak.


Motornál viszont már csak ellentmondásokkal találkoztam.

A turbó problémáról mindenhol írtak, annak a teljes javíttatása 130-160e között van.


Viszont amiben nincs eggyetértés az a vezérlőmű illetve a főtengely csapágy problémák.


Igazából a motor miatt tanakodom én is a vásárlástól.

2017. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezekről èn is hallottam! Akkor ezek szerint a Svèd Luxuslimuzin nem is annyira biztonságos? :/ Mèg Alfa Romeo 159 Jtd 2.4 5-hengeres Diesel motorral, amit nèzegettem. De minden kocsiról van ilyen, ès olyan vèlemèny is. Mindegyiknek van tipus hibái. Ilyenkor minden kocsitól elmegy a kedvem. Lehet hogy akkor marad az 1.3-as Suzuki swift :) Köszi a válaszod!!!
2017. júl. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!