Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell motorról esni?

Hogyan kell motorról esni?

Figyelt kérdés
mindenki aztmondja, hogy motorrol kell tudni esni, hogy biztonságban érezhesd magad. szerintem akkor érezheted magad biztonságban, ha nem potyogsz róla, de akkoris. kb mit érthetnek ezalatt, hogy kell tudni esni? és hogy?
2010. máj. 20. 21:27
 1/4 anonim válasza:
73%
Egyetértek nem kell leesni.De szerintem azt értik ezalatt,hogy a legkevesebb fájdalommal járjon.Mint pl. a fociban a kapusoknak is meg kell tanulni úgy vetődni,hogy ne fájjon.
2010. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kb annyi a lényeg, hogy amikor esel összehúzod magad, összegörnyedsz, mintha egy labda lennél. Gondolj bele, 120al elesel, kivágod oldalra a karodat, átfordulsz rajta, kitörik. Ha a lábaddal csinálod ezt, ugyan az a helyzet. Ha összegörnyedsz, akkor ezekt megúszhatod, mivel csak gurulsz. De ne feledd, VÉDŐRUHÁZAT! Ha egy GP versenyző 260al farmerban, és egy szál pólóban esne el, mi maradna belőlle? Semmi. Leégne a bőre, húsa, mindene. Esni tudni kell, légy körültekintő, engedékeny (legfőbként az autósokkal) mert sosem lehet tudni. (egyzer volt a tv-ben az esésről szó, énis innen tudom! És sajnos már egy párszor kiis kellett próbálnom. Mondjuk nem tört semmim, de a combomból egy jelentős részt kitépett a korlát kb 130km/h-val)
2010. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha megnézed a motor versenyket láthatod ,hogy esnek?nyujtott kéz nyujtott láb,hogy csusszanak és ne bukfencezzenek,viszont városba sok oszlop és miegymás van,tehát nemtudom,de ha tágas a tér akkor nyujtva,hogy ne bukfencezz,mert akkor törik el mindened.ha csak csuszol lehorzsolod a hátad vagy amin csuszol:D19F
2010. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

első: köszi :)

másik: 130-cal nemszeretném kipróbálni :S nem lettem volna a helyedben, köszi a tanácsot. szoktam védőfelszerelést hordani.

harmadik: hát igen, kellemetlen lehet városba a sok oszlop között széttárt karokkal csúszkálni. kösz a véleményt.

2010. máj. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!