Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Golf V-ben és a 2. generáci...

Vw Golf V-ben és a 2. generációs Audi A3/A4-ben ugyanaz az 1.6-os motor van?

Figyelt kérdés

Ezt a két kocsit nézegetem, 1.6-os benzinmotorral.


Miben különbözik a kettő? Próbáltam már mindkét kocsit, és érzésre nincs sok különbség. Talán csak a belső tér minőségibb minimálisan az Audikban.


Melyiket érdemesebb megvenni?



2017. júl. 6. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebbol ketfele verzio volt, a 8 es a 16 szelepes, 102 es 105 loerovel. Meglepo modon a 8v jobban eltalalt, tartosabb motor. A ket autoban nem csak a motor egyezik, hanem a futomu es a valto is.
2017. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kevés a különbség akkor mindenképp a 8 szelepest érdemes venni, jobban is mennek alulról.

Ott ahol 30-40 lóerős többletet tud a 16 szelepes, nyilván ott azt érdemes már.

2017. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem mondták, plusz hozzátenném, hogy az Audit gyengébbnek fogod érezni, mert nehezebb.

Ha trendline Golfot nézünk, akkor az Audi beltere jobb, de ha egy jobban felszereltet nézünk, akkor simán hozza azt a szintet. A Golfban a hátul ülőknek sokkal nagyobb hely van, az Audinak a nagyobb csomagtartó fontosabb volt. De ez még a legújabb A3-ban is így van, ott se ülök be magam mögé. Ötös Golftól felfele már nagyon tágas a beltér.

2017. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapjaiban ugyan az a két autó.

Az előttem szólókhoz azt hozzátenném, hogy a G5-ben és a Gen2 A3-ban csak 102lovas 1.6-os(8v) motor van. Igazából nem egy erőgép de elvisz A-ből B-be.

2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!