Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift rádió csatlakozó?

Heg.kiki kérdése:

Suzuki swift rádió csatlakozó?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Lenne egy Suzuki swiftem, 2001 es évjáratú.

Kaptam bele egy új rádiót de a csatlakozó teljesen más ugye. Néztem átalakítót hozzá de munka miatt nem érek oda zárásig, futárral meg többe kerül a szállítás mint a cucc.

Ezért az a kérdésem hogy van e valakinek ilyen autóhoz csatlakozó lábkiosztási papírja? Ahol látom a 12v és a hangszórók szinjelöléseit?


2017. júl. 6. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:

ISO csatlakozó lehet, ami kettő steckerből áll. Egyikben vannak a hangszórók vezetékpárok (dupla színű, vékonyabb vezetékek: pl. zöld és zöldfehér, lila és lilafehér. A másik steckerben van vastagabb és vékonyabb vezeték: SÁRGA, PIROS és FEKETE. Ezek a tápcsatlakozók, a fekete a test, a piros és a sárga pedig a +12V. Az egyik közüllük a folyamatos +12V, amit a rádió memóriájára kell kötni (ne felejtse el a rádió csatornákat és beállításokat), másik csak akkor ad 12V-ot ki, ha a gyújtáskapcsolóban elfordítottad a kulcsot. Hogy melyik-melyik, ezt multiméterrel vagy próbalámpával tudod megnézni.

Ha sikerült bekötni az autórádiót és leállításkor elfelejti a beállításokat, akkor az SÁRGA és PIROS vezetéket kell felcserélni és úgy csatlakoztatni az autórádióhoz.

Remélem tudtam segíteni!

2017. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!