Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes 2107-es...

Szerintetek érdemes 2107-es Ladát venni?

Figyelt kérdés
Leginkább az riaszt vissza, hogy mára szinte csak a cigányok használják
2010. máj. 20. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lemerem fogadni hogy pesti vagy.Menj el egy faluba ott minden 3-auto lada.Ha jo állapotu és birod fizetni a fogyasztását akkor igen(fogyi 9-12liter közt van)
2010. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ja-ja jol mondja az elöttem szolo

ha egy jot fogsz ki akkro csak az üzemanyaggal lessz problémád de viszont az auto "igénytelen" szal ha rendbe van rakva sokáig elgurul

am annyi elönye van még h lehet pb gázzal is müködtetni szal ott meg tudod szoritani az üzemanyag árat

nekem a lada az egyik kedvenc autom csak azért nem vettem mert a család lebeszélt h sokat eszik(ami igaz) de nem egy rossz auto

2010. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25 évvez ezelőtt ÚR volt az,akinek telt Ladára és tudott várni 5 évet a Merkúrnál mire sorra került a sorszáma. Még most is sokat kibírnak,ha normálisan le van kezelve a kasztni,viszont biztonságilag a teljesítőképessége sajnos a béka segge alatt van.
2010. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát a mostani üzemanyag árak miatt egyáltalán nem jó befektetés egy ladát venni mert marha sokat eszik és nem győzöd tankolni.

Én inkább egy Suzukit ajánlanék vagy egy 1-2 es golfot.

Kevesebbet esznek és jobban néznek ki mint ezek a bádog dobozok.

Nekem volt amúgy 2 évig egy 2105 ös.Semmi baj se volt vele csak elég sokat kellett járnom a benzin kútra így muszáj volt eladnom.

De ha van miből tankolni akkor nyugodtan vegyél mert ha karban van tartva akkor megbízható autó.

2010. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most egy nyugati F-es Astrám van megkímélt állapotban,viszont bármikor odaadnám egy gyári állapotú 2107-es ért !
2010. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi van?Cigány is híres lett vele a Rally OB miatt és ráadásul jól is vezet...Egy jó kis VFTS-t ajánlok bátran...
2010. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

9-12 Liter? :D :D :D Nem akarhatod hogy szétugorjon a nevetőizmom :D

az enyém rendesen karban van tartva igaz néha napján megkínálom a kicsikét mert ugye nem szabad lustulni hagyni és 6,5-7,5 litert eszik! Szerintem egy 23 éves autótól ez nem sok. Nekem ladám volt marad és lesz! Soha a b.s életben nem hagyott cserben! Hóba fagyba sárba szárazságba terepen hadd ne soroljam :) A leg hidegebb időszakban is pöcc-röff Ez csak akkor érvényes ha rendesen odafigyelsz rá ;)

2010. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mennyit érdemes adni maximum egy jó állapotú ilyen Ladáért? (Persze nem, új 5000 km-esre gondolok :)
2010. máj. 22. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
ha százon alul találsz egy jót akkor peches vagy , ha viszont nagyon nem akar menni akkor nézz körbe nagyon és olyan 120 ez már nagyon max mert ma már ritka szépséget látni!De próbáld meg a legjobbat megvenni , lehet találsz 80-ért is szépet mondjuk veterántost :) Nézegelődni kell és ki kell fogni a jót
2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok meg az előtti :)


Nekem anno szerencsém volt mert a cégnél ahol dolgoztam volt egy lada ,senkinek nem kellett mert sötétbarna színe volt mindenki azt mondta hogy hullaszállító nem kell... na megszívták mert a 100 helyett 40 ezerért megkaptam! És folyamatosan műszakiról műszakira megy! semmi baja

2010. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!