Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vivaro CDTI (2005-től)...

Opel Vivaro CDTI (2005-től) vagy FIAT SCUDO JTD (2007-től)?

Figyelt kérdés

Opel Vivaro CDTI vagy FIAT SCUDO JTD ?

Szerintem FIAT Scudo JTD! Szerintetek?


2010. máj. 20. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Fiat ha a kettő közözz kell választani!

De ha rám hallgatsz akkor Peugeot expert 2.0 HDi motorral ;) nekem bevállt.

2010. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A fiat scudo-t ha megnézed tökre úgy néznek ki mint a peugeot több teepe-je :D amugy a HDI-k télleg jók, meg a JTD-k is, de a fiat az olcsóbb :P
2010. máj. 21. 09:15
 3/12 A kérdező kommentje:

ha rád hallgatok?????

[link]


2-3 hibalistát olvastam, de tovább nem olvasom PEUGEOT SOHA.

2010. máj. 21. 09:22
 4/12 A kérdező kommentje:

Hibalista


- Vadonatújként vásároltam a frédi-béninél.

- A megrendelésen alapfelszereltségként szerepelt a fedélzeti számgép, nem kaptam meg, mondván a forgalmazó bármikor módosíthatja az összeállítást.

- opciósként a ködlámpa, 42000.-

- kaptam helyette szuperreteszes riasztót. 84000.-

- a végösszeg ugyanaz maradt, tehát jóljártam, ködlámpa meg beszerezhető 6000.- ért.

- opció még a légrugózás 106000.- elődje merci V osztály volt, amiben alap ugyanez.

- éreztem, ugrál az úton, meglestem aknából, ül a segédgumin a kaszni, a magasság megfelelő, a kompresszor müködik. de nem normális ez így. bejelentettem a gablini fogarasi barkácsműhelybe. munkafelvevő telefonba közli nincs is légrugós expert. hozzáértő márkaszervíz.

- megjelentem az időpontban, szerelő legalább őszinte, sosem látott még ilyet, kompjuter adatok negatívak, volt egy nagyképű villanyász, itt kell hagyni kb fél napra, kikell mérni a szintező tápfeszültségét, mert az a hibás.... nekem is ez a szakmám, dehát a márkaszervíz az más........kell az időigazolás a garanciapénzhez.....

-

- Folyik az ablakmosótartály.... Válasz: mind ilyen, a gumigyűrűnél, ahol átvezetik a kasznin,...kicseréljem? minek, hiszen még meleg a gyártól.......

- kb fél-1 liter az úttestre...van pénze a parasztnak....

-

- A peugeot műszaki osztályán sem tudtak választ adni.

- Ez magyarország......pénzt ide, szolgáltatás semmi.....

- Mivel szerelő voltam a bkv-nál, 10 évig volt légrugós autóm, hazamentem felemeltem, kipatintottam a gumibakot, mivel a légrugó belsejében is van ilyen ha leülne valamiért.

- És láss csodát, a kaszni ugyanolyan magas, rugózik, és működik minden rendesen. és mérnem se kellett.

-

- Egyenlőre ennyi, féltem a tipusváltástól, lehet nem volt alaptalan?

2010. máj. 21. 09:23
 5/12 A kérdező kommentje:
2010. máj. 21. 09:25
 6/12 A kérdező kommentje:
ja, a másik hogy kényelmetlen!
2010. máj. 21. 09:27
 7/12 A kérdező kommentje:

FIAT SCUDO :

Hibalista


- Még semmi

link: [link]

kényelem :10*

megbízhatóság: 8*

teljesítmény: 10*

és ez cask 1 cikk

2010. máj. 21. 09:30
 8/12 A kérdező kommentje:

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007

Kényelem (8) Használati időtartam 0 év

Teljesítmény (9) Km vásárláskor 0

FIAT SCUDO:

Megbízhatóság (10) Vezetett km 49000

Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 7 l

Előző autója? octavia Következő autója? nem tudom

Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? igen

Verdikt (9.2/10)

2010. máj. 21. 09:31
 9/12 A kérdező kommentje:
(előzőnél az egész FIAT SCUDO)
2010. máj. 21. 09:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ez egy vélemény az enyém. Engem szeret a kocsi mert vigyázok rá. Lehet hogy másoknak nem jött be de nekem igen. Én nem azt mondtam hogy menny és vedd is meg a Peugeotot. Nekem amúgyis a régebbi típus van és arról csak 2 rossz ítélet van.http: //nepitelet.hu/autok/peugeot/expert_2001/

itt is 2 rossz ítélet van a Fiatnál : [link]

2010. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!