Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok Debrecenben olyan...

Hol találok Debrecenben olyan szerelőt, aki át tud alakítani egy aprilia sr50 ditechet, karburátorossá?

Figyelt kérdés
Már két hónapja valamilyen Csabánál van a motor, egyszerűen sehova nem halad vele, a Lázár utcán van a műhelye. Őt ne ajánljátok (én sem ajánlom őt senkinek). El akarom onnan hozni, de nem tudom, hogy hová vihetném!?
2010. máj. 20. 17:12
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Neki se állj szerintem, nagyon nagy munka. eleve a karbisnak más a blokköntvénye, nincs benne a kompresszor helye, más a főtengelye, satöbbi.. Ha kiveszed is a kompresszort, ledugózhatod a helyét, a forgattyúsház térfogata megnő, az elősűrítést meg elveszted, az a robogó többet nem fog beindulni sem. Én foglalkozom robogókkal és motorokkal hobbyból, éppen egy ditechet építünk újjá, a főtengelycsapágyak megforogtak az öntvényben, a főtengely megindult oldalra, és kikoptatott majdnem 1 mm-t a blokkfélből. ez is bőven elég ahhoz, hogy 2 óra szenvedés után induljon el a robogó. Nem sokkal bonyolultabb, mint a karbis. Sem anyagilag sem munka terén nem érné meg átépíteni.

2010. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ditech service válasza:
Meg tudom oldani ha kell.
2011. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!