Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Mégane Coupe vagy...

Renault Mégane Coupe vagy Volkswagen Scirocco?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád? :D
2010. máj. 20. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Scirocco R
2010. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
mi lenne ah normális autót próbálnál venni? Lehet h még a gatyád se menne rá.
2010. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Scirocco
2010. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát én sciroccot, golfot, polot, és egyéb sz@rt már csak a köré épült kultusza miatt se vennék. Mondjuk Méganet se..

Már unom mikor látok egy régi fostalicska golfot, sciroccot, vagy, a "legjobbat" rozsdás crx et a piros lámpa alatt, bőg a motor, ocsmány kipuffogóval, aminek nem tudom eldönteni, hogy a formája vagy a hangja a nagyobb sz@r.

És egyszer csak zöldre villan a lámpa, és elindul bőgve sikítva ordítva a F O S! És száguld alig 50-el, és jobbra balra himbálódzik, mert az igényes parénak arra nem volt igénye, hogya gagyi kipuffogó helyett, egy jobb felfüggesztést varázsolt volna bele.

2010. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
64%
Német kocsi - DAS AUTO!!! Mégane- csigazabálóknak készült műanyag szar..
2010. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Hááát, RENAULTOT FELEJTSD EL! VW-t milyen motorral?

Vegyél PEUGEOT HDI-t! Vagy FIAT-ot ha benzinest akarsz, vagy ha dízel akkor HTD!A Fiat a legjobb szerintem.

2010. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem HTD hanem JTD!!
2010. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
talán énis valami mást keresnék, de a kérdésre válaszolva a Scirocco. az 1,4literes kompresszoros motorral, 6sebességes váltóval (alapfelszereltséggel) viszi a 240-250-et, akkor képzelheted milyen lehet 7sebességes dupla kuplungos DSG-váltóval, esetleg 2 literes turbós motorral. gondolom a Megane se rossz, teljesítményre hasonlók. de nekem kinézetre is a Scirocco jön be. és a kipufogója ellen semmi kifogásom (a Renault esetében sem). az ilyen autókat csak az mondja le, aki pénzzel törli a seggét, és el fan szállva magától. perszehogy vannak jobb autók, de ezek se a lista alján állnak.
2010. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dijus19 válasza:
Szerintem a renault! Nekünk is az van, és semmi probléma!!
2010. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!