Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek A2 vez....

Milyen motort vegyek A2 vez. Eng-hez?

Figyelt kérdés

a keret 400-500e Ft lenne, ne legyen több mint 500-600 cm3.

Sport\naked\túrasport ami érdekelne.

Cross\enduro\robogó nem érdekel, nem tetszik a külalakjuk!

nem vagyok sebesség mániás, ha lehet választani, akkor inkább legyen megbízható,keveset fogyasztó, minthogy egy versenymotor legyen :D


2017. júl. 2. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Suzuki gs 500, Honda cb 500, Kawasaki Er5. Illetve egy személyes kedvencem: cagiva canyon 500/600.
2017. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a Suzuki-Honda-Kawa trióból, csak a Gs 500 fér bele a 35kw-ba a többi 37, így ez eldőlt. Én is ezért vettem Gs 500 at, de lehet amúgy is ezt vettem volna, nekem tetszik, megbízható, jól megy, könnyen kezelhető. Nekem kezdőmotornak lett, de azóta eltelt 4 év, és még mindig megvan, nekem elég ez, 5 mp a 0-100 ennél hova kell jobb? + Legalább kissebb az esélye, hogy 200 felett menjek vagy, hogy elvigyen a csábítás a gyorshajtásra, mivel 180 a vége, de 160 felett már szenved, vagyis 120-140 közt van a tartósan tartható utazója, de 140 felett már a szél miatt nehezen birod, tehát tök jó, ha túrázós motort akarsz amivel talán kissebb az esély, hogy hülyeséget csinálsz, de mégis van benne egy élmény, hisz gondolj bele 5 mp a 0-100, azt autóba egy kb Porsche tudja vagy valami sportos nagy motoros verda. Szóval elég jók.
2020. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!