Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen módon lehet a legkönnye...

Milyen módon lehet a legkönnyebb/leggyorsabb eladni egy motort?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a motoromat, minél gyorsabban és nem tudom mi lenne a legjobb. A neten már meghirdettem, de lehet h jobban járnék ha kiraknám egy kereskedésbe? Mit javasoltok? Nagyon fontos lenne h minél gyorsabban elmenjen!
2010. máj. 20. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen motor?:)
2010. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Derbi GPR, 70 ccm
2010. máj. 20. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
nem árt feltenni netes használtmotor oldalakra.
2010. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

feltettem vagy 5-6 oldalra. Most várom a jelentkezőket ;)

Köszi a választ!

2010. máj. 20. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Az alap, hogy fényképes hirdetés legyen, a képen a motornak csilli-villinek kell lennie. Ha gyorsan akarod eladni, ár alatt kell meghirdetni, különben csak egy motor lesz, a sok közül. És írd be a hirdetés szövegébe, címébe is, hogy ár alatt, olcsón eladó. Persze ne legyen sokkal olcsóbb, mert annyiért nem éri meg eladni, de ne is egy ezressel legyen olcsóbb, mint a vele egy kategóriában lévő mocik.
2010. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Természetesen fényképet is töltöttem föl hozzá. De az árat nem akarom drasztikusan levenni, mert akkor én nem tudok másikat venni...
2010. máj. 20. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
cigánytelepen hagyod, kulcsal...
2010. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
meg két cs-vel
2010. máj. 20. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam is, ne vidd le drasztikusan az árat, nézz körül, hasonló motorok mennyiért vannak és az alá tedd párezerrel. És írd oda, hogy több helyen is hirdeted. Egyrész a netikett miatt, másrészt, hogy tudja az éedeklődő, hogy gyorsan kell reagálnia, ha komolyan érdekli a gép, mivel minél több helyen hirdeted, annál nagyobb az esélyed az eladásra.
2010. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Add mélyen ár alatt, hirdesd a hasznaltauto.hu-n és emeld ki a hirdetést.

Én is ezt csináltam és 1 hét alatt megszabadultam a szimómtól.

2010. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!