Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi 125cc-s motorok...

Az alábbi 125cc-s motorok közül melyik a legjobb ár\érték arányú amit érdemesebb vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 300.000Ft a felső határ, az lábbeaiak jöttek szóba.

Honda CBR 125

Aprilia AF1 125

Yamaha XBR 125

Honda NSR 125

Aprilia RS 125


Ezeket nézegettem. Melyik a legjobb ezek közül a ár\árták arányban és megbízhatóságban?

Ha tudtok iylen kat.-ba jobbat, várom szívesen!


Köszönöm.


2017. jún. 28. 19:02
 1/6 anonim válasza:
Aprilliát semmiféleképpen ne vegyél mert két három hónap után dobálja ki a hibákat és azt gondolom te sem szeretnéd én amit ajánlani tudok neked az egy Honda crf 4t vagy egy Honda cr 2t attól függ ki milyen párti de azt tudom mondani neked hogy a Honda az egy jó motor és bírni is fogja neked nekem igaz most egy kawasaki 125cc-s kmx van már 29 éves cross motor és még mindig bírja szóval a kawasakit is tudom neked ajánlani de abból is 2000 évjárat alatt mert azok a jobbak ami nekem van olyat már nem nagyon fogsz találni mert már csak 5-6 példány van belőle úgy hogy Kawasaki kx az is pacek motor csak mondom 2000 alatt legyen örülök ha tudtam segíteni:)
2017. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honda CBR 125. Örök mint a nyomor. Csak nézd meg hogy legyenek papírjai, legjobb ha műszaki és rendszám is van rajta.

Nem fogják megenni a rendőrök hogy ötvenes.

2017. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat. Nem crosst szeretnék, azert koszi.

2. Igen en is a fele hajazok, sok jot hallottam rola. Koszi :)

2017. jún. 29. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék ekkora, én is CBR-t vettem volna, de a 192 centimmel úgy néznék ki mint majom a köszörün.
2017. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En 173/72 vagyok, szerintem pont idealis nekem a cbr. :) meg egybkerdes, te mennyire ertesz a motorokhoz ? Szeretnek kerdezni meg szervizelessel kapcsolatban, csak nem kerdesen belul. :)
2017. jún. 29. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, tedd fel nyugodtan, bár én sem vagyok régi motoros.
2017. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!