Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Accord 2 literes VTEC motorja...

Accord 2 literes VTEC motorja nem gyenge akkora kasztnihoz?

Figyelt kérdés
155 lovasra gondolok.
2017. jún. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól kipörgeted akkor nem.
2017. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gyenge.
2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ááá, teljesen korrektül viszi az autót. 2 éve akartam egyet venni és elmentem megnéztem egy 2 literest. Nekem nagyon megtettszett.
2017. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyenge! Alacsony fordulaton keveset fogyaszt, ha kihúzatod, akkor előjönnek a pacik és húz. A Hondákat erre tervezték. Elpusztíthatatlanok.
2017. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az igazság az az hogy ha suzukiból ülsz át vagy valami 50 lóerős szarból akkor nem. De egyébként meg igen.! Egy ekkora kaszniba ez a motor egy vicc! Én majdnem megvettem de mikor beleültem csalódtam.Nyomatékszegény elavult konstrukció. Ez pozitív hogy megbízható mivel szívó benzin. A dízel accord jobb választás főképp a 180 le s typs! Az megy nem kell forgatni 7500 ig. Én inkább cserélek egy 2 tömeg minthogy egy élvezhetettlen elavult nyomaték szegény kocsival szaladgál
2018. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg DPF-et ,és a dízel összes áldott alkatrészét városban c:
2018. jan. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!