Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kymco Quannon 125 naked-ről...

A Kymco Quannon 125 naked-ről mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 15:07
 1/9 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele, hogy a kínai motorok nem túl megbízhatóak, eddig egy 50cc-s keeway tx-em volt, de már a gyárból rossz karburátorral adták ki. mivel a Kymco tajvani, nemtudom, mire számíthatok. eddig a Honda CBF 125-ösön gondolkoztam, de aztán utánanéztem ennek. kb ugyanannyiba kerül, de a Kymco sokkal jobban néz ki. itt a Hondával ellentétben hátul is tárcsafék van, és erősebb motor. ha ezt is Hondának hívnák, biztoshogy ezt vállasztanám, de a neve kicsit elbizonytalanított. szerintetek milyen?
2010. máj. 19. 15:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy NE vegyél Kymcot. A Keeway-t kopintotta a Kymco és már a Keeway se jó...
2010. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
en ugytudom, hogy a Hondát, nem a Keewayt másolja. és, hogy a Honda és a Kymco együtt voltak...
2010. máj. 19. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:

ja együtt voltak.. Wc-n max.



Ráfogják hogy Honda licenc blok aztán lófszt mer csak egy koppintott gönc :D

2010. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp Honda! Ahhoz legalább kapsz alkatrészt ha valami megadja magát.
2010. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
eddig énis oda voltam érte, de elég ránézni arra a Kymco-ra. olyan mint valami jól sikerült 600as, és jobb erőben is van. de igazatok lehet.
2010. máj. 19. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
SOHA NE VEGYÉL KÍNAIT VAGY TAJVANIT!!!!! A legmegbízhatóbbak a Japán motorok még ha kicsivel drágábbak is mint a kínaiak. Nekem egy Honda robogóm van és még az életbe nem volt semmi baja.Én azt mondom hogy inkább a Hondát válaszd! :D
2010. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Haveromnak Kymco Agilityje robogója van, igaz nem sok köze van egymáshoz a 2 gépnek, de a márka ugyanaz. Na és ő 1,5 év alatt 5000km-t tett bele és eddig semmi baja nem volt. Én ugytudom hogy az Agilityben is Honda lincensz blokk van, de ha nem akkor sincs semmi baja eddig. Ja a Quannonról nincs semmi tapasztalatom, de ugygondolom a többi válaszolónak se, csak kínai ezért szídni kell.

Szóval szerintem ha rendszeresen szervizeled akk nem nagyon lesz vele gond szerintem, persze minden márkánál vannak hibás darabok de az 1000ből 1, ja és 2 év garancia van rá. De természetesen ha tartasz válaszd a hondát lehet én is azt választanám mondom kymcot nem ismerem a hondáról nem hallani rosszat de nem hiszem hogy a kymcoval valami gond lenne.

Csak említésként nekem Motowell Magnet Rs-em van közel 1 éves 2600km semmi próbléma. Bár ez elég kevés használat, de nem hiszem hogy késöbb bajok lesznek. Am ebbe Minarelli koppintás a blokk.

Ezekután tied a döntés és bocs ha kicsit összevissza irtam.

2010. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az összevisszaság miatt semmi gond :) örülök, hogy írtál, hisz ez volt az egyetlen bíztató válasz :) . a többieknek is köszönöm szépen :) ilyen eltérő kommentekből asszem mindenki azt fogja ki, ami tettszett neki. sajnos meg nemsikerült vállasztanom :S , de figyelembe veszem a Hondásokat is, és a Kymcost is :) mégegyszer köszi mindenkinek
2010. máj. 21. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!