Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy 5 ajtós...

HMD kérdése:

Miért van az, hogy 5 ajtós Opel Astra G-hez SEHOL sem lehet venni sem első, sem hátsó sárfogó gumikat? Mármint boltból, újonnan.

Figyelt kérdés
Van F Astrához, G Astra kombihoz, lépcsőshátúhoz hátsó, meg minden máshoz. De olyan, amilyen nekem kellene, valahogy pont nincs. Megszűnt, jelenleg nem rendelhető, nincs találat, stb. Pedig ez nem annyira régi típus, hogy indokolt legyen az alkatrészek gyártásának a megszűnése. Ráadásul ez ilyen "kopó alkatrész". Ugyanez a helyzet a csomagtérajtó kábelköteggel. Nincs sehol, pedig az általában viszonylag nagyobb eséllyel hibásodik meg, és még sincs sehol. Pedig azt hittem, hogy ehhez a típushoz, mint echte népautó, van minden, ráadásul még olcsón is...

#bolt #alkatrész #Opel #Astra #karosszéria #autóelektromosság #dühös vagyok
2017. jún. 19. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

a G után már kijött 3 új modell, szóval lehet hogy megszüntették a gyártást


ami meg volt, azt elkapkodták


F-re meg azért lehet, mert a most 20-25 éves autókra már nem annyira költenek

2017. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek mihez valóak?

[link]

[link]

2017. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

08:11-es


Pont ezeket néztem ki legelőször, gondoltam, ez egy tök jó bolt, igényes a honlapja, van kép mindenről, sok információ, tehát innen fogom megrendelni a cucco(ka)t. De ott van, hogy "jelenleg nem rendelhető". Ami persze akkor tűnt fel, amikor már ott voltam, hogy el kellene kezdenem megrendelni mindent, ami kell. Csak nem értem, hogy miért van akkor ott a webshopban. Vagy akkor már egyáltalán nem is lesz? De minden autósbolt webshopjában ez van. Szóval tök csalódott vagyok, hogy nem tudom rendbe rakni a kocsimat :(

De Németországból meg túl kockázatos lenne rendelni gondolom.


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 19. 08:40
 4/6 Mosqu!to ***** válasza:
Én rengeteg kisebb autós dolgot ebayről szoktam rendelni! Az elmúlt héten is jobban jöttem ki,mintha itt vettem volna meg. Barátnőmnek kellett volna a tetősínbe egy kis hosszú takaró műanyag darabka. Na a boltban 8 ezer forint lett volna, ebayen postával jön a héten ~3700 Ftért 3D nyomtatott,teljesen olyan mint a gyári.
2017. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Oliver38 ***** válasza:
A Sárfogó gumikat próbáld meg bontóbol beszerezni,a csomagtérajtó kábelköteggel pedig nem kell mást csinálni mint kivenni és egy 20 cm-en új kábellel átforrasztani,szigetelni a forrasztást zsugorcsővel utánna meg visszarakni.(leglalábbis F-astra-nál).
2017. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

08:40-es (ha már ilyen szépen megszólítottál)


Azt írja az oldalon, hogy 3 és 5 ajtóshoz is jó. Azt is nehezen hiszem el, hogy a kombi és a lépcsőshátú első sárvédője különbözik.


Azt gondolom, hogy hátul is ugyanez a helyzet.

2017. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!