Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Aprilia Pegaso 70cc...

Van egy Aprilia Pegaso 70cc motorom, olyan problémám lenne, hogy 6500-7000 fele elkezd Darálni valaki járt már hasonló képen?

Figyelt kérdés
felugrik a fordulat, de a motor éppen csak megy max amit kitudok belőle csikarni az 60-70 azelőtt 100fölött ment nemtudok rájönni mi lehet a baja új gyűrűt kapott kitömítettem mindent kuplung lamellák nincsenek elkopva, se megégve. Valami ötlet!?

2017. jún. 18. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért hülye ne legyél már, hogy a 70-es pegaso 100 fölött ment.
2017. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
neked csak biciklid van még,ugye?:)
2017. jún. 19. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak biciklim van, nekem Aprilia motorjaim vannak, azokon nőttem fel, volt 70-es Pegaso-m is, anyagi háttér is mellé, szóval nem barmolva volt a motor, hanem szervízes csinálta, eredeti vagy Parma-ban legyártatott alkatrészekből. Visítva és remegve ment 90-95-öt, de nem egészséges neki. Szóval magyarázhatod, hogy a tied 100 felett megy, de annak aki nem ismeri minden porcikáját az Apriliáknak. A 70-es RS se tudja tartósan, max belekarcolni.


Amugy a tiednek egy rohadt egyszerű baja van, de ha ilyen okos vagy, akkor megtudod oldani segítség nélkül is.

2017. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából,ez marhajó ,hogy neked ilyen tapasztalataid vannak , meg összeköttetéseid bár ez engem annyira nem is érdekel ,meg persze az se ,hogy ki vagy tömve dohánnyal.A kérdésben nem szerepelt a jó anyagi háttér kulcsszóként :D! Egyébként okoskodásról itt szó se volt. Tehát fogalmam sincs ,hogy sikerült leszűrnöd ,hogy okoskodom. Biztos kakaós csiga volt a vacsora ,felment a vércukrod ,és feljöttél ide az internetre hülyeségeket írogatni .Én segítséget kértem nem pedig negatív hozzászólásokat! Egyébként nem egy egyszerű 70-es Malossi alu henger van benne hanem egy Sport Minarelli RV-DL-GL Blokk továbbá Delorto 21 karbi,de nincs kedvem bizonygatni neked ,hogy mennyivel megy a motor. Ha tudod a hibáját akkor írd le ,ha nem akarod megosztani velem akkor ne írj ide.
2017. jún. 22. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Kap megfelelő mennyiségű üzemanyagot?

Egyébként mennyiben van egy ilyen motor? Nekem sima, gyári 70-es Pegas-om van jelenleg, egyenes úton nem igazán akar 80 felett menni sajnos, pedig minden teljesen jó rajta :(

2017. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából totál leszarom, hogy milyen hengered van, mert független attól hogy 100 felett menjen, eleve már csak a rohadt könnyű súly miatt is bukik a dolog, alap fizika, de oké, a tied megy 100 felett, örülj neki, mert te vagy az egyetlen, aki alatt ennyit tud és még stabil is marad. Nézd meg, hogy milyen a keverék arány, kap e eleget, fuvóka rendbe van e. 1 vagy 2 gyűrűs?
2017. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!