Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van fólia téren?

Figyelt kérdés

Rendőröknek mennyire szúr szemet egy-egy igazoltatáskor? Akinek van, vane róla papírja/műbizonylata? Melyik ablakokon van? Illetve h melyik megyébe/városba lakik?

Mostanába le akarom sötétíteni az F Astramat(bordó, 5ajtós), b oszloptól hátrafele, még a csomagtérajtót is, de papír nem lenne róla. Azért érdekelne, hogy mennyire foglalkoznak vele a rendőrök.


2010. máj. 18. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
B oszlop mögötti oldalablakokkal a kutya se foglalkozik. Műszakin is átmegy. A hátsó szélvédőre annó haraptak a rendőrök, meg a műszakin se örültek neki.
2010. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ablak sarkában szerepelni kell egy jelzésnek.Pontosan nem tudom,hogy milyen jelzés szükséges.De az biztos,hogy mindegyik ablakban benne kell,hogy legyen.Most vették el egyik haveromnak a forgalmiját emiatt,mert nem volt a fóliában a jelzés!Vácon!
2010. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
B oszloptól hátra felé le lehet fóliázni, akár milyen színűre, műszakin,igazoltatásnál kérhetik a műbizonylatot, az egyik rokonom autóján van fólia, bizonylatos, de nem igazán foglalkoznak vele a rendőrök.
2010. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is azért akarom csak b oszloptól hátrafele, mert tudom hogy csak ott "szabályos", és talán nem foglalkoznak majd vele annyira.
2010. máj. 19. 08:44
 5/8 anonim válasza:
Nekem kb másfél éve van a kocsimon fólia a hátsó ablakokon + hátsó szélvédőn, műbizonylat is van róla (amúgy magán a fólián semmilyen jelzés nincs), de a lőtéri kutyát se érdekelte. Műszaki vizsga azóta még nem volt (Bp)
2010. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt rendőre és vizsgáztatója válogatja! Hiába van róla bizonylatod,ha nem tetszik neki valami úgyis beleköt és a helyszínen lekapartatja aztán ennyi a bizonylatnak...
2010. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a B oszloptól körbe van fólia, beleértve a hátsó csomagtér ajtót is! Van róla műbizonylat, elvileg így nem lehet gond. De nincs is, hidd el...

A lényeg, hogy akármilyen fóliát is teszel a B oszloptól műbizonylat az LEGYEN!

B oszlop előtti szélvédőknek 75% fényáteresztőnek kell lenniük, ez gyakorlatilag közel van a gyári fényáteresztéshez, így oda nem ajánlatos fóliát rakni, engem ezért konkrétan büntettek már meg :)

2010. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg furgon meg kis tgk rohangál befalazott hátsó ablakkal, kutyát nem érdekli.

Egyébként a fólia nagyon kellemes dolog, én eddig a sötét éjszakában ismeretlen helyen történő tolatáson kívül más negatívummal nem találkoztam, pozitívummal viszont annál inkább.

2010. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!