Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire árt az autó motorjána...

Mennyire árt az autó motorjának a chiptuning? VW Passat 1.9 TDI

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ normális cég csinálja-e és mennyi tuningot akarsz. Picit elviselnek gond nélkül. Nagyot is el szoktak, ott a kuplung az első gond inkább ami csúszni fog. Persze motorfüggő is, nem tudjuk az ezerféle 1.9 TDIből melyikről van szó.
2017. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen cucc van benne mert kb egy hete vettem a kocsit es ez mar benne volt.a motor 86kW 116Le a TDI-n piros a DI
2017. jún. 14. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a motor olyan 140lovat tud tartósan gyári konstellációban, nekem is ilyen van a golfomban.
2017. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Szar foswagen tdi, az csak kormolni tud, annak minden árt, de az még jobban a környezetének!
2017. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De a legjobb az volt, mikor pár hónapja saját magaddal beszélgettél a többes regisztrációiddal és magadat fényezted, mert ennyire degenerált genetikai hulladék vagy, utána meg szidtad a japán autókat amiket annyira imádsz elvileg. Te tényleg vagy ennyire fogyatékos értelmi sérült vagy, vagy pedig 20 év alatti taknyos.
2017. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=0784hdNHFro


Egyébként meg ezt a szádba, nap mint nap. Gondolom te írogatsz a youtube videók alá is szintén 10 regisztrációval hasonlóan anyázva, majd amíg a 30 ezres TDI rajongó táborból valaki el nem keni a szádat.


Mondom ezt úgy, hogy benzines Opelem van és rohadtul nem kéne kerregő dízel, de a te fajtádat napi szinten kötelezném korom szívásra az is biztos a közre veszélyes hülyeséged miatt.

2017. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Oké, írtam a megbántott illetőknek egy kiengeszteli priv-t emailt, remélem fátylat borítunk rá, végöl is én kezdtem.

Tudjátok megkövetem magam, s vennék én is VW-t, mondjuk benzinest, de 2 autót nem tudnék fenntartani. Legszívesebben 4 autóm lenne, de nem tudom megtenni, ebből is látszik, hogy autóörült vagyok. Nap mint nap olvasom a teszteket az autonavi-n, totalcaron, rendelem a használt autó katalógusokat. Nézem a hahu-t, hogy majd milyenre cseréljem a jelenlegit. Abból mondjuk kitelne egy 316-os meg mondjuk egy 4-es Golf, 1.4-es benzin, tudom azt senki sem ajánlja, de nekem elég lenne. Meg a 316-os teljesítménye is. Meglátjuk mi lesz, mindenesetre a terv

megvan, egyszer való váltom, lehet. Bocsesz, írjatok.

2017. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annyit még, hogy a youtube-on én csak "néző2 vagyok, komolyan nem kommentáltam még semmit s csak 1-FÉLE regim van. Szakadjon rám a plafon, ha nincs így! Bár már repedezik, de ez most más, régebbi HAZUGSÁGAIM miatt.

Volt belőlük sajnos elég...

DE hogy normálisan, az EREDETI kérdésre is válaszoljak, szerintem, de csak szerintem egy jó állapotú, erős tdi-nek nem árthat különösebben a chiptuning, egyik autószerelő ismerősöm megcsinálta a turbódízel Volvojával, s csak dicséri, nem lett semmi baja, szóval bírni fogja!

(ui.: nincs többé rosszindulatú trollkodás, a részemről,

van elég belőlük, én aztán nem akarok közéjük tartozni, oké, zárom soraimat, üdv!):

2017. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utóiratok utóirata: a 7. hozzászóláshoz/hozzászólásomhoz: privát e-mailt, végül is, immár helyesen.
2017. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oké...
2017. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!