Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékbetét csere után nem fog a...

Fékbetét csere után nem fog a fék robogón?

Figyelt kérdés
Észrevettem ma hogy az eggyik fékbetéten már szinte nincs is felület , vettem a boltba 2 újat , kivettem a régit, a munka hengereket visszanyomtam síkba hogy az új fékbetétek beférjenek , beraktam vissza ahogy volt most hiába húzom a féket semmit nem csinál a munkahenger nem nyomja neki a betétet a tárcsának , mi lehet a gond ???

2017. jún. 14. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Fékolaj van?

Nyomás van?

Nem levegős? (mert sajna ditech aprilis sr-en is ,vákum egyből levegőt is szívott ,ha alacsony volt a fékfolyadék szint már...)

2017. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tárcsát is kellett volna cserélni, mert millió kis barázdát koptatott már bele az előző betét.

Csere közben nem szennyeződött olajjal?


[link]

2017. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kevés volt a fékolaj és levegőt is szivott de ez meglepő , de kösszi a segítséget ! :)
2017. jún. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!