Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok max 150 000 ft fiatalos legyen nem vmi öreg szar
2010. máj. 18. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor műanyag robogó

Ha fiú akkor fém váltós motor, vagyis Simson S51 4 sebességes váltóval.



Hidd el jobban járnál azzal.

150-ből olyat összerakok neked hogy...


15/F 1 éve van jogsim és 3 éve Simsonom

2010. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
fiu vagyok de milyen váltos simson ne mert nem tetszik jó kinézetu motor kéne
2010. máj. 18. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Abból bármilyen kinézetűt tudsz csinálni.


Ha a sport tetszik:


lehet venni fejidomokat, kormányt..... szinte végtelen a lista


A Simsont a saját stílusodra tudod formálni. :D


Lehet chopper (gagyi :S), enduro, sport minden :D

2010. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Malguti F12 Phantom(nekem ilyen van), Malaguti F15 Firefox, Aprilia SR50, Yamaha Aerox és Neos.

A tereprobogókat kerüld mert zsíros a teleszkópjuk és az szar, azt hiszi az ember hogy az bírja a buckás utakat meg a földutakat közben meg még rosszabb mint a sportrobogó. Piaggio, Gilera és a kínai motorokat felejtsd el mert szarok.


A simson meg öreg szar, nekem volt 3 évig és nagyon lassú, hangos, füstölt mint az állat.

2010. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

off: Piaggio-t felejtse el ? te nem vagy épp logikus... Kiváncsi vagyok egy Minarelli motor mikor megy többet egy Piaggionál... looool te is értesz aztán hozza.

on: vállasz inkább karburátoros motort ha teheted, és nem ajánlom a simsont mert akkor jobb ha bringázól(hamarabb célba érsz), nincs szó arról nem rossz, csak elavult régi nem ide való.

Robogó lenne neked az ideális szerintem.

2010. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-ik valaszolo egyaltalan nem ert a motorokhoz a piaggio es gilera robogok egy nagyon jo fajta es minosegu robogod meg jobbak az o altal ajanlott malagutinal is de megneznem mikor piaggio az f12-ot lehagyna :))
2010. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A megbízhatóság és a teljesítmény az különbözik de sokkal jobban bevált a minarelli blokk mint a piaggió.

Amúgy a szerelő mondta hogy a piaggiót hagyagoljam...

2010. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, amikor beszéltem a szerelővel akkor pont egy piaggio-t szerelt...
2010. máj. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Haaat kedves valaszolo minden robogot meg kell szerelni igy a piaggiot is de azok egy jo fajtak szoval nem kell felni toluk nekem is az van en jol megy!
2010. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Derbi GPR. Én 14 évesen kaptam nekem nagyon bevált. Lány vagyok, de utálom a robogókat. Ez egy fasza kis váltós motor. Jah am eladó a motor :D L/18
2010. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!