Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RX 50 - 180 cm vagyok....

Aprilia RX 50 - 180 cm vagyok. Nem kicsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy Aprilia RX 50-es endúrókrossz motort akarok venni, ez lesz az első motorom.

Az a kérdés hogy nem lesz nekem túl kicsi? A videókon amiken láttam elég apró motornak tűnt.


Köszi a segítséget!



2017. máj. 29. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ráülsz, kipróbálod.

Amúgy nem, 180 teljesen átlagos magasság, nem lesz kicsi neked.

2017. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ülés 88cm magasan van, ez magasnak számít, a 180centis magasság pedig nem igazán átlag feletti, az egy normális magasság. Szerintem biztos, hogy jónak kell lenni, de próbáld ki. A kérdésnek több értelmezése van, pl. hogy kényelmesen elférsz rajta, vagy hogy hülyén fogsz-e kinézni rajta. Nos az előbbivel biztosan nem lesz probléma, az utóbbival sem, ha átlagos testalkatod van. Azonban ha erősen túlsúlyos vagy, akkor már vicces lehet a látvány :) Üdv.
2017. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátomnak van, Ő is és én is 170 vagyok. 170 allat nem nagyon ajánlanám mert magas motor(én még nem láttam ilyen magas 50-est). 180cm re teljesen jó.
2017. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!