Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti ha fuvaroztok haverokat...

Ti ha fuvaroztok haverokat buliba, tengerpartra, akkor, hogy szoktátok megállapítani a hozzájárulást?

Figyelt kérdés
Épphogy kijössz a pénzből, vagy bőven, amortizáció, stb?
2017. máj. 27. 19:25
 1/7 anonim válasza:
92%
benzin + autopalyadij + az en idom (sofor) munkadija
2017. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barataimon akarok meggazdagodni, szoval csak a tenyleges koltsegeket szamolom. Benzin+autopalya
2017. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy is mennék akkor nem kérek pénzt.

Ha akarnak kompenzálni akkor esetleg fizetnek egy kaját.

Ők se kérek semmit ha az ő autójukkal megyünk valahova.


De ha pl tengerpartra mennénk ami oda-vissza 1000km minimum akkor azért összedobnánk a pénz.

Ha pl 10 litert fogyaszt a kocsid akkor azért ne centizzétek ki forintra az üzemanyagköltséget.

Ha meg sajnálod a kocsidat ilyenre akkor béreljetek közösen egy autót.

2017. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A múltkor is volt valami hasonló fillérbaxó kérdés hogy 4-en mentek volna nyaralni az egyik autojaval,aztan az ember itt kerdezgette hogy a benzinköltségen/matrican/amortización/az ő idején kívül mit tudna még felszámolni nekik plusz költségnek!Azt hiszem erre mondjak hogy ha az embernek ilyen baratai vannak ellensegekre mar nincs is szüksége!

Főleg ha együtt mentek és egy iranyba........

2017. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utasok dobják össze a benzinpénzt, a sofőr a kocsi amortizációjával "fizet". Az autópályadíj a sofőré.

Ilyenkor persze háztól házig van a fuvar, ha több napra megyünk, nem iszom, kívánságra bármikor viszem őket erre-arra.

2017. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amortizáció meg napidíj... :D Hogyne.


Simán benzin + autópálya elosztva annyival, ahányan megyünk.

2017. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz megállni, hogy ne igyak, bár most már viszek magammal multivitamint. Ha csak városon belül megyünk akkor természetesen nem kérek pénzt, de 20 km után már ők fizetik a benyát, és nem én kérem, ők mondják, hogy " akkor tankoljunk" én meg tankolok, hát amit felkínálnak el kell fogadni. :) mondjuk én még soha nem ültem olyan mellé aki hasonló korú mint én mert kicsit aggódnék szóval mindig én vagyok a sofőr.


19/F

2017. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!