Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005.5ik havi mazda 6 szervízk...

2005.5ik havi mazda 6 szervízköltségei?

Figyelt kérdés
Üdv. A fenti kocsi nagyszervizének kb árára lennék kíváncsi. Szíjak olajak vízpumpa feszítőgörgők stb, minden ami vásárlás után kell. Mazda szervízbe vinném Kakasdra. Van valakinek ezirányú tapasztalata? Köszi.

#szerviz #Mazda 6 #mazda szervíz
2017. máj. 24. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ennyibol senki nem fogja neked megmondani... Egy 12 eves autonak elegge sokfele allapota lehet. De ha ram hallgatsz, akkor egy 12 eves autot nem markaszervizbe viszel es egy csomot sporolsz.
2017. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az itteni szerelők k.vára nem értenek a hivatásukhoz. Egy 95ös corollával jártam őket és nem akarom ugyanezt a mazdával. Kell egy normális szervíz ahol nem csak a szájukat tátják.
2017. máj. 24. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétyen tudok jó szerelőt, ha érdekel. A Hilczéket meg hívd fel, megmondjak, mennyiert csinaljak meg a felsoroltakat.
2017. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy érdekel :) dobd át privátban kérlek.
2017. máj. 25. 01:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Mazda szervizek nagyon különböző árakat mondanak.

Nekem ugyan ilyen autónál Budapesten 200-360 közt terjedtek az árak, vidéken 130-200 közt. Végül budapesti mazda mester 133 ezres ajánlatát választottam - lett volna 100-ért is de ott legalább van szakértelem.

2017. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,hálisten ennél sokkal sokkal olcsóbb lett,kiderült hogy végig vezetett elektronikus szervízkönyve van(ezt a jóember aki behozta elfelejtette közölni) 50E km-el ezelőtt lett vezérlés cserélve úgyhogy olaj/szűrő pollen és levegőszűrő cserével megúsztam. 51 db ezres volt a márkaszervízben,ebből 21 a munkadíj/átvizsgálás :D de cserébe behatóan tájékoztattak mindenről!
2017. máj. 25. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nem kell a kétyi szerelő címe..
2017. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül kell,mindig jól jön egy jó szerelő! :)
2017. máj. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!