Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klímatakarítás házilag? Hogy...

Klímatakarítás házilag? Hogy működik?

Figyelt kérdés

Még életemben nem csináltam ilyet,úgyhogy igazából nem tudom hogy kell csinálni, meg milyen klímatakarító spray kell, mert láttam olyat amit szellőzőcsövön keresztül fújják be, meg olyat is láttam amit csak le kell tenni a lábtörlőnél valahova és akkor fújja ki magától a spray, és az ajtókat csukva kell hagyni 10 percig.

Melyik verzió hatásosabb?

Pollenszűrő csere után kell ezt a műveletet végrehajtani vagy előtte? vagy mindegy?

vagy ha nem házilag akarom csinálni, hanem szalonba akkor mennyibe fájna ez?



2017. máj. 22. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Beballagtam egy autósboltba, előadtam, hogy tisztítani szeretném a klímát..szakszerűen kisegítettek.


( a Homasitánál voltam, de bármelyik bolt ad klímatisztítót) 1000- és 3000.-ft között kapható.

2017. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
Szuro ott marad. Klimatisztitoval befujod az osszes levego jaratot. Ezeknek van ilyen csove amit be tudsz dugni melyre. A pollen szuro ala is betuszkolod es nyomod neki. Ablak fel, ajto becsuk es legkeveresre allitod. Homersekletet allitsd kb20-25 fokra. 20percig jaratod es utana szurot cserelsz. Lenyegeben kesz.
2017. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2017. máj. 23. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!