Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E85 Robogóban? Yamaha

E85 Robogóban? Yamaha

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy yamaha mbk típusú robogóm van, szerintetek benzi & E85-el járhatnék felesbe vele? Csak mert kocsikról rengeteg infó de pl robeszról semmi:S sok legendát hallottam, pl hogy nem jó mert hogy oldja az olajt amit a motor magának kever stb. Élőrre is köszönöm mindenki válaszát
2010. máj. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy másmilyen arányban kell keverni az olajat az e85-höz és mivel a robogó saját magának keverni ezért át kell állítani de ehhez tudni kell hogy felesben használva a benzinnel mennyi olaj kell.

Kocsiknál máshogy működik mert az 4 ütemű, a robogók többsége meg 2 ütemű.

2010. máj. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg mennie kéne, csak teljesítmény csökenéssel jár, ezért ajánlott a nagyobb fúvóka, de ezt már Te érzed! Az olajzásnál meg segít, ha teszel egy kicsit a tankba pluszba, max 10ml/liter, de sztem ez is fökösleges, csak teljesen szintetikus olajat használj és kész!
2010. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétüteműhöz nem ajánlott. Az olaj a benzinnel csak elegyedik, de az alkohol oldja az olajat, és ez elégtelen kenéshez vezethet.

E95, semmi más.

2010. máj. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Etanol = sz*r!!!

1. Többet fogyaszt az autó, motor!És akkor 100Ft-ban hol a spórolás ha többet eszik a jármű?!!

2. Magasabb hőfokon ég, a tömítések hamar felmondják a szolgálatot!

3. Az a shit amit megveszel 50ezer közül annyi hogy tovább tzartja nyitva a szelepeket vagy mi...

Én ezt autószerelőtöl hallottam szóval NAGYON NEM AJÁNLOM!!Várdd meg a hidrogént:D Addig marad a 95-ös mint nekem a robogóba:D

2010. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!