Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autósok java része mire...

Az autósok java része mire fel ideges, bunkó a másikkal szemben ha a kormány mögött van?

Figyelt kérdés

Mindenkinek más a vezetési habitusa, van aki egy Marutival 800-al 70-el veszi a kanyarokat és szinte borul fel az autóval, de vannak az örök klasszikusok akik milliós autókkal tolakodnak, indexet nem raknak ki csak kedvükre váltogatják a sávot, és most találja ki a másik sofőr hogy mit szeretne...

Visszatérve a kérdésre, ma az egész család itthon volt együtt, ráértünk, vásárolni is kellett apróságokat, tesóm 2 napja vezet élesben, és hétfőn kapta a jogsit.

Tervbe vettük hogy a város végén lévő hipermarket-be menjünk, nagyon régen voltunk ott talán nyitáskor, még busszal több éve, motorral csak ennivalóért álltunk meg ott.

Végeztünk a bolttal, visszafelé ez hangzott el egy idióta ember szájából(menjél már b_a_z_d_m_e_g), hozzáteszem hogy egy rutin nélküli kezdő sofőr ne azt nézze hogy 60-as táblánál pont annyival menjen, vagy még felette, tehát az a görény nem bírt várni

[link]


Mi haladtunk felfelé a benzinkút irányába, ő pedig a fehér autónál a kanyarban várt, tesóm 45-el ha mehetett.

A másik hogy dudált egy asszony mögöttünk szintén végig 60-as tábla volt, itt is feltehetőleg nem bírt várni az alkalomra hogy kikerüljön minket.


Mi azért mérgelődünk mert Apám 30+ éve vezet aktívan, autót motort, én is közép sulis korom óta alkalmanként vezetek, tehát magunkból indulunk ki hogy tanuló sofőr nem csesztetünk még jobban amikor neki még mindenre kell figyelni. Egy több évtizedes rutinnal rendelkező, ne mérjen magához kezdő illetőt, mindenki a nulláról kezdte.


A többségben semmi nem jó, sok autóstól hallani hogy mi motorosok 60-as táblánál 90-es tempókat megyünk, csak azt elfelejtik hogy nekünk egy fél gáz elég egy teljes előzésre nagy motorok esetében, szóval ha körültekintően lassabban megy valaki az sem tetszik az embereknek, ha meg 150-el elhúznak mellettük akkor is idegbajt kapnak...


2017. máj. 18. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

És szerinted honnan a csodából tudná, hogy friss jogsis vagy nem?

Tudod sokan azért mennek autóval mert gyorsabb mint a tömegközlekedés stb, és nem csoda, hogy nem tolerálják mikor valaki lassabban megy feltartva őket. Aki városban közlekedik jobb ha megszokja ezt a rendszert, BP-n hasonló szituban 3-man dudálnának a másik három meg mellé még elküldene melegebb éghajlatra. :)

2017. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

És most tulajdonképpen mi a kérdés?


Azért idegeskednek, mert szeretnének haladni, csak egy befosi csigasofőr miatt nem tudnak.

Ajánlom a tesódnak, hogy amíg nem mer normális sebességgel haladni, addig ne csúcsidőben vezessen.

2017. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt én sem szeretem, hogy egyesek állandóan a másik autóssal képesek foglalkozni.

Lásd az első kettő ostoba megnyilvánulást!


Lányom is hamarosan megy vezetni, friss jogsisként majd elkisérem, egy-két ilyen delikvens szerintem az autóból kiszállva már nem lesz ilyen kemény. :-)

Közel 100 kiló vagyok...

2017. máj. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
na tessék, 100 kilós nők is vannak ezen a fórumon.
2017. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezeket a kérdésnek álcázott sztorizásokat,rizsázást amiknek egyebkent se eleje se vége ...de legfőképp semmi értelme......most tulajdonképpen neked mi a bajod,meg hogy tudnank mi azon segiteni??mondjuk ha a testvéred nem 45-el tartja fel a forgalmat 60-as tablanal,valoszinuleg nincs ilyen gond és kész!Es most nem kell ez a mellebeszeles hogy friss jogsi meg stb mert ez eleve több kerdest is felvet:

-hogy lett igy jogsija,hiszen ez ott is bukó,ha nem tudod tartani a forgalom ritmusát

-honnan kellene barkinek is azt tudnia hogy ő kezdő soför?

-maradjunk annyiban hogy azert 60-al menni egyenes uton,nem gondolnam hogy kihivas......de ha már ez sem megy akkor vajon mi lenne ha még mondjuk indexelni is kéne közben meg sebességet váltani esetleg az ablaktorlot bekapcsolni.....

2017. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, hogy az ilyen sztorizgató "kérdezők" miért nem valami blogra sírják el a bánatukat, miért kell kérdésnekk álcázni?

Ott van pl. az [link] oda beküldheted a hihetetlen történetedet.

2017. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem tudja, hogy rutintalan a vezető, ha csak nincs kirakva a T matrica.

Pláne az sem jó ötlet, hogy a rutinját a varosban kezdi el gyakorolni....

Kezdje, gyér forgalmú úton, es ha már több mundenre tud figyelni (autó kezelése, firgalim) akkor menjen varosban.

Sok emberen eszrevenni, hogy amint megkapja a jogsijat, mar olyan profinak gondolja magát ("mer hát meg van..."), hogy ki megy szerencsétlenkedni.... és ugye ilyenkor van az, hogy mindenki szemét, bunkó, csak a kedves friss jogsis nem, aki nagyon nagyot vállalt be....

Aztán pont az ilyenek miatt van kesőbb az, hogy "megyek Pestre, nem vezetnél?" Stb...

Tehát, mielött le van mindenki bunkozva, erdemes len e átgondolni, hogy a friss jogsis hol kezdje el a vezetést.

2017. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak a 100 kilonak biztos, hogy egy csepp részét sem teszi ki ész... :D
2017. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ki kellene raknotok a nagy T betűt a kocsira. Akkor hidd el, nem fognak (annyian) anyázni, csak megelőzni.

De így honnan kellene másnak tudnia, hogy kezdő a sofőr?


A 100 kilósnak meg üzenem, hogy én nem ijedek meg tőled. Ha kiszállsz, én is kiszállok. És akkor mi van? Vagy ha valaki nem ijed meg a 100 kilódtól, akkor már nem olyan nagy az arcod? Ha bántalmazol, rendőrt hívok, és jól megütheted a bokád.

Vagy esetleg mellőlem is kiszáll egy nálad is nagyobb...

2017. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 100 kilós.... össze csomagollak a 100 kilóddal...

ha álcsúcson pattint egy 60 kilós, akkor b. szhatod a 100 kilódat....

Sőt ha egy autóból villan a 9 mm-es, akkor is... arra meg senki nem tudott gyúrni....

2017. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!