Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW Vajon tényleg olyan...

A BMW Vajon tényleg olyan megbízható?

Figyelt kérdés
Sokan írják itt, hogy a BMW olcsón fenntartható, megbízható jószág. Szeretném hallani olyanok véleményét is, akiknek van, vagy volt ez a márka a tulajdonában.
2010. máj. 16. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem most egy éves a BMW-m így nem régi, újonnan vettem, Németországból lett hozatva, eddig semmi baja nincsen, tökéletesen műkszik, élvezet vezetni, imádom.

Szóval én csak jót tudok mondani róla, érdemes megvenni, megéri a pénzét.

2010. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én másfél évig Münchenben a gyárban dolgoztam a szerelőszalagon. A tapasztalataim szerint a megbízhatóságával nincs baj, ami az összeszerelés technológiáját illeti. Utána évekig nekem is egy 318i-s automatám volt. Ami miatt megváltam tőle az pont az "olcsó fenntarthatóság" ellentétje volt. Vizsgára felkészítésre komoly összegeket kellett áldozni a cserélendő /kopó/ alkatrészekre. Természetesen ezek szinte mind gyári vagy gyári ajánlású termékek voltak.

Az biztos, hogy szereti a jó minőségű kenő és üzemanyagokat és szereti a rendszeres szervízt, de nem "sufnituningot". Az egyre nagyobb teret elfoglaló elektronika a motorban és egyéb kényelmi berendezésben a bosszantó -néha csak jelentéktelen- hibák kicsit ronthatnak a megítélésben. Hirtelen ennyi tudnék írni, ha esetleg konkrétabb kérdésed van, megpróbálok segíteni.

2010. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az olcsó fenntarthatóság marhaság, de ha BMW-t akarsz, ez ne is legyen szempont.


Mellesleg németországban a 3-as BMW-kre a legnagyobb a biztosítás összege, elég sok kis csíra pirít E36-osokat.

2010. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kis csíra, én sem mondok rólad semmit, hiszen nem tudom ki vagy. Lehet, hogy azt gondolod magadról, te vagy a kisisten, ezért mindenkibe belerúgsz, de az is lehet, hogy élőben egy halálosan jóindulatú, kedves, rendes ember vagy.

Ne ítélkezz, teljesen feleslges, úgyis minden kiderűl előítéletekkel, vagy azok nélkül.

Ha és amennyiben neked mégis így jó, élj boldogan.

BMW z4-em van, légy oly kedves, csak akkor mondj véleményt valamiről/valakről, hogyha ismered. Köszönöm.

2010. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem egy 316i e30asom volt, és tényleg viszonylag olcsón fenntartható volt és megbízható volt minden esetben!

persze a bmw is csak autó, úgyhogy állapotfüggő...

2010. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 380 ezer van a 20d-be.Mióta nálam van, futómű, fék, kiegészítő fűtés keringető szivattyú, termosztátok, hardy tárcsa, főtengely gumiágyú szíjtárcsa, generátor állórész.Ennyi.De mindig nyélen jártam vele, most már tudom mit tud, feleslegesen nem nyomom neki, nem kíméltem, de ami kell neki, azt megadtam.De mindenhol azt olvasom szar, fos BMW dízel...Én ezt maximálisan cáfolni tudom, de azt sem mondom, másoknak nincs igazuk, mert nem mindig az autóban kell a hibát keresni...
2010. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

220 ezer km van most a BMW-mben.

1989-es E30 316i


Hát szerintem nem drágább a fenntartása mint egy VW-nek, vagy Opelnek.


És teljesen megbízható, sosincs semmi baja, és 7.2 liter a vegyes fogyasztás :DD

2010. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!