Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szereti sok gazdag...

Miért nem szereti sok gazdag ember ha lefotózzák a drága és ritka luxusautóját? Akkor minek vesz olyat?

Figyelt kérdés
Imádom a drága, gyors, látványos luxusautókat, és ugye alap dolog hogy meg is örökítem őket a magam meg a hasonszőrű haverjaim számára. Szerencsére a belvárosban rengetegszer futok össze ilyenekkel (Ferrari, Lamborghini, Bentley, Maserati, Rolls-Royce, AMG Mercik, ezekre gondolok). Elég gyakran azonban ha pl. parkol egy ilyen és elkezdek róla fotókat csinálni akkor odajön a tulaj hogy hagyjam abba, töröljem ki meg takarodjak onnan. Egyrészt ugye közterületen azt fotózok amit akarok, de nem is ez a lényeg, hanem hogy az ilyen minek vesz drága és látványos autót, amik direkt arra vannak kihegyezeve hogy vonzzák az emberek tekintetét, látványukkal, színükkel, hangjukkal? Ha csak az a lényeg hogy sokba kerüljön simán vehet olyan Mercit, Porschét, BMW-t, Lexust, Land Rovert, Jaguart stb. amik szintén presztízsautók meg kényelmesek meg gyorsak de tizede annyi embert nem fog érdekelni mint egy Ferrari vagy Lamborghini, amiket a kislányokon, a 70+-os korosztályon meg a vakokon kívül kb. mindenki megbámul, körbefotóz. Vagy akkor ne hozza ki a városba, akinek 80-100 milliós Ferrarira, Lamborghinire futja annak biztos telik mellé egy 5-10 milliós "sima" elegáns kocsira is amivel a belvárosban nem fog feltűnni mert ezernyi olyan van. Sosem értettem az ilyen embereket, mi a logika ebben?

2017. máj. 15. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Miért veszi? Valószínűleg nem azért, hogy az utca emberének tetsszen a dolog, hanem a saját szórakozása miatt... Innentől meg totál jogos ha beszól érte, sokan vannak akik nem szeretik ha boldog-boldogtalan fényképezgetni.
2017. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Mikor mindenki kezében ott a kép és hangrögzítő eszköz akkor jó lenne megszokni hogy bárki bárhol lefotózhat,és le is fog fotózni.Ez ellen nincs mit tenni,esetleg ha netre kerül akkor lehet perlekedni. Vagy észreveszi helyszínen és pattog,vagy nem veszi észre ,ez a gyakoribb.


Nemsokára már testkamerákkal fognak járni kelni az emberek ami mindent felvesz és nyomja online a tárhelyekre. Most még csak a kocsikamerák vannak terjedőben. Érdekes azért nem pampognak a gazdagok mikor kocsikamerával felveszik a gurulásukat.

2017. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Molyember ***** válasza:
75%
Véletlenül sem akarok megbántani senkit sem, de nem megalázó fotózgatni más autóját? Ez kb. olyan, mintha kérnél egy képet a nőjéről, mert neked úgyse lesz olyan soha. Szerintem csináld titokban, vagy egyszerűen csak kérd meg a tulajt. A normális beszéd csodákra képes.
2017. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Győzike is vágta a pofákat amikor fotózgatták most a ferrariját..

Igaz hogy az a NAV volt XD

2017. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
AMG Mercedest vezetek, egy igen ritka példányt. Nekem ez az autó ugyanúgy egy közlekedési eszköz, mint másnak a Suzuki, vagy bármilyen más autó és rohadtul idegesítő, mikor fotózni akarják. Nem azért, mert kétes pénzből vettem, meg amiket itt felsoroltak, hanem azért, mert elképesztően primitívnek tartom és kész. Szeretem az autómat, azért van, hogy közlekedjek vele és élvezem a vezetési élményt, amit nyújt, de úgy gondolom, hogy nincsen senkinek sem joga fotózgatni, főleg úgy, hogy a tábla is látható legyen rajta, ami által kilehet könnyen deríteni a lakcímet, stb. Így szoktak indulni az autólopások pl. Amíg nem volt autóm, akkor sem mentem más ember autóit fotózni, meg nem bámultam őket bambán az utcán, mert ugyanezt gondoltam, hogy egy közlekedési eszköz és kész. Menj el autókiállításra, vagy sportkocsis összejövetelekre, ott fotózhatsz amennyit szeretnél.
2017. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!