Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találom a diagnosztikai...

Hol találom a diagnosztikai csatlakozót?

Figyelt kérdés
Van egy Skoda 120L-em, durrog gyorsításnál, a szerelőm nem találja a csatlakozót, a kocsi meg csak áll.

2017. máj. 15. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a 105-ösön bal oldalt volt az OBD2 csatlakozó a műszerfal alatt. Szerintem ennek is ott lesz.
2017. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Mi van hülyegyerekek, unatkoztok?

1) egy szerelő tudja, hogy nincs OBD csatlakozó egy ezer éves KGST gyártású autón.

2) Skoda 120-on nincs, és a Skoda 105-ön sincs, mindkettő megszakítós gyújtású, karburátoros keverékképzésű, elektronika nélküli autó.


Elhiszem hogy viccesnek gondoljátok, hogy az egyik hülye feltesz egy kamu kérdést, a másik hülye megválaszolja, mintha a kérdés igazi lenne, de ez nem vicces.

Ez a kérdés az "a kérdés egyértelműen csak kitaláció" jelentendő kategóriába tartozik.

2017. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kiszel Tünde tag azért sokat sejtet :-)
2017. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem, a modok miért nem törölték, vagy tették át a humor kategóriába.
2017. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!