Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fog még lefelé is menni a...

Fog még lefelé is menni a benzin ára? Nem röhej hogy bármerre megyünk ki az országból olcsóbban tankolunk? ezt mivel magyarázzák?

Figyelt kérdés
Még Ausztriában is olcsóbb pedig 2-3x többet keresnek.
2010. máj. 15. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Valamiből meg kell tömnie a zsebeit az új kormánynak...
2010. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Rohadt szemét banda. Szétlopnak-rabolnak minden autóst.....
2010. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
hát te hülye vagy:))
2010. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi köze az új kormánynak ahhoz.

2009. januári adat 227 forint volt a benzin 240 forint a gázolaj.

Most majdnem 350ft Számold már ki hogy mennyit emelkedett a régi kormány alatt az ára?

Majdnem 50%-ot.

2010. máj. 15. 19:45
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem kéne összekeverni a kérdések kategóriát kedves Jobbikos.....

(ha nem akkor 1000 bocs)

2010. máj. 15. 19:46
 6/18 anonim ***** válasza:

Na most ez kinek szólt? A benzinár 60%-a adó. nem a kőolaj világpiaci ára emelkedett, hanem a jövedéki adó. Miről is beszélünk? Emelték a benzinárat, mert kellett a kampányra a pénz. Most emelik a benzinárat, mert kevés a pénz az államkasszában. Nem vagyok jobbikos, szimplán beleundorodtam ebbe a politikának nem nevezhető szarságba.

első voltam. (A következő emelés a fűtés, a gáz, és a villanyár emelés lesz. A világpiacnak pedig szokás szerint köze se lesz hozzá.)

2010. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
OKÉOKÉ. Megláttam a kérdést és elborult az agyam, de ettől függetlenül nagyon rosszul esik, hogy ebben az országban az autóst orrba-szájba szivatják. Ha megveszem fizetek átírási és vagyonszerzési illetéket. bevallom az apeh-nál, mert különben megvágnak. Ha egyszer is rossz helyen parkolok, rögtön fizetek, mint a katonatiszt (volt már rá példa és persze fizettem is, de több az kamu mint a valós). Nem is beszélve a biztosítók fizetési hajlandóságáról, káreseménykor. Félreértés ne essék a kötelezőt meg ilyeneket kifizetem, de ezek a horribilis benzinárak és az olyan parkolási bírságok, amiket úgy kapok, hogy van érvényes jegyem, ez egyszerűen felháborít! Aztán az én időm megy el arra, hogy bizonyítom az ártatlanságom és nagy nehezen elhiszik. Röhely ez az ország úgy ahogy van. Olcsóbb meg úgyse lesz a benzin amíg azt látják, hogy kifizetjük.
2010. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A jövedéki adó miatt kerül ennyibe, az új kormány az elsők között szeretné ezt csökkenteni.


Ha logikusan gondolkodunk, most hogy drágább az üzemanyag, inkább veszteség az államnak, mint nyereség. Ugyanis a határ mentén élők inkább külföldre mennek a tankolni, az országon átutazó kamionosok is inkább megtankolnak a határ előtt, és ha lehet nem is tankolnak az országban, ez pedig nagy pénzkiesés akárhogy is nézzük. Ha lemenne 300 Forint alá az ára, jobban megérné az államnak is, csak ezt sajnos az előző kormány nem nagyon vette figyelembe...

2010. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

ti mind szerencsések vagytok, mert kb 10-12 Ft-tal olcsóbbér tudtok tankolni, mint én

Pápán lakok, és a nátó bázison dolgozó külföldiek miatt a helyi szemét benzinkutasok az égig emelték az árakat.

Azóta Győrbe és Veszprémbe járok át tankolni, megéri az oda vissza 100 km-t így is.

95-ös pápán 348,-

2010. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pécsen sem jobb a helyzet 345-350 Ft-ig van
2010. máj. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!