Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért nem indul a mocim?

Mért nem indul a mocim?

Figyelt kérdés

A mocim egy keeway f-akt már megnéztem a gyertát letisztitotam az aksi val sincs semmi .Akar ha beakarom rugnii vagy akárhogy nem indul elkezd startuni ... Nem tudom lehet hogy a benzin elátásal lene gond vagy mi letet hogy sokat kap de pedig nem alitotam rajta nem tom ?

Valaki valami tipp?


2010. máj. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali.

Szikrät is neztel? mert nezd meg azt is.Ketutemu motoroknäl elöfordul h sok älläs utan nehezen ill. nem indul.Nezz szikrat,aztan ha gondolod irj privit. megprobalhatok segiteni.

Udv. egy motorszerelö.

2010. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keeway - ennyi......

Kínai fos....

2010. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem indul mert keeway.

Nézd meg hogy van e szikra, ha van akkor a karbinál lesz a gond.

Ha megcsináltad akkor add el és vegyél egy normális motort.

2010. máj. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez általában benzincsap hiba. Vagy átszakadnak a membránok a csapba, vagy egyszerűen indítózásnál nem tud eleget szivni belőle. Ha a benzincsapnak van "direkt" állása, próbáld meg úgy. Egy másik motorszerelő. :)
2010. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézd meg még hogy a gyertyapipának nem e tört szét a belseje, az egy tipikus keeway hiba
2010. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szivatóóóó
2010. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ilyen helyesírással kb. a harmadik osztályosok írnak, márpedig egy harmadikosnak még nem való robogó.
2010. máj. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
önts benzint a hengerbe és aztán indulni fog
2010. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!