Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A KRESZ-t hogyan érdemes...

A KRESZ-t hogyan érdemes tanulni? Sokszor, felületesen elolvasva, vagy csak párszor, de alaposan?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
ugy hogy atmenj a vizsgan
2017. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmaradjon amit olvasol, mert a 70%-ának a forgalomban hasznát fogod venni...
2017. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt úgy nem lehet megtanulni ahogy kérdezed.

Sokszor, alaposan, értelmezve kell megtanulni.

2017. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Olvasni? Sehogy.... Veszel az autósiskolától egy gyakorlóprogramot, és használod. Nekem múlt héten volt az ötödik KRESZ vizsgám (mármint 5. kategóriából) és hibátlan lett, eddig minden jogsimnál 1-2 hibám volt csak, és a könyvet egyszer sem vettem elő.
2017. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Én online kaptam meg a kresz vizsga kérdéseit, válaszait, gyakorló oldalt. Egyszer becsületesen átolvastam az egészet, de utána csak gyakoroltam a vizsga kreszt. Addig gyakoroltam amíg már gondolkodnom sem kellett a válaszokon.

Nemrég voltam kresz vizsgán. 1 hibapontom volt, így sikeres lett.

2017. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De nehogy azt higgyétek hogy tudjátok a kresz szabályait, és értelmesen tudjátok használni azt gyakorlatban. Ez a bemagolás csak annyi mintha pénzért megvennétek a fekete piacon a jogositványt.
2017. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer sem olvastam el a kresz könyvet. Csak kb 1 hetig napi 1-1.5 óran keresztűl csinaltam a teszteket szamitógepen. 73 pontom lett. A tanfolyamra nem tudtam jarni mert nem ertem ra csak egyszer voltam 4 órát
2017. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mi a cél.

Ha minél kevesebb energiabefektetéssel át akarsz csúszni a kresz vizsgán, akkor nyomkodd orrvérzésig a teszteket. Aztán a forgalmi vizsgán meg jöhet a hiszti, hogy pénz nélkül nem lehet átmenni.

Félreértés ne essék, meg lehet tanulni tesztekből is a szabályokat (egyfajta reverse engineering), csak nem célszerű.


Ha az a cél, hogy közlekedés közben is tudd és értsd a szabályokat, ahhoz el kell olvasni a kresz könyvet, megtanulni a szabályokat és a tesztekkel inkább csak ellenőrzöd a tudásodat.

Jó, a retard kérdésekhez (mennyire nyúlhat ki a rakomány, gumi barázdái hány mm-esek legyenek és társai) így is kell tesztezni valamennyit, de a lényeges dolgokat nem a tesztekből kéne bemagolni.


Hogy neked a sok felületes elolvasás vagy a kevés alapos olvasás a célravezetőbb, azt te tudod. Szerintem ez egyénfüggő.

2017. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tanulni felületesen is, aztán ha a felületes tanulás miatt olyan szituációba kerülsz, hogy átgázol rajtad egy kamion, akkor ne szaladj sírni a Tényekbe :D


Tanuld meg rendesen.

2017. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
engem azzal riogattak, hogy közel 200 közlekedési szituáció van. Hát én ezt a logikámmal szűkítettem max 20-ra. Ha az alap elsőbbségadási helyzeteket és a táblákat ismered, minden kikövetkeztethető
2017. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!