Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolcon milyen ritka autókat...

Miskolcon milyen ritka autókat lehet látni?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének, amik drágák és Pesten sincsenek minden sarkon. Luxus- és sportautók, főleg. Ilyen Ferrari, Rolls-Royce, Porsche kategória.

2017. máj. 3. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Porsche, mint ritka autó?

Pesten már gyakrabban lehet látni porschét, mint ladát.

2017. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb valami műgyűjtő rejtegetett ritka régisége lehet. Nem hiszem hogy Miskolcon lenne olyan ritka autó amiből Budapesten ne lenne több is. Ha azt veszem hogy ezek drága autók és bármely ezeket talán megvenni képes gazdagnak nevezett miskolci vállalkozó az országos élvonalhoz képest csak középszerű vagy még azon a szinten sincs. Budapesten gyakran szoktam látni olasz és angol luxus csúcsmodelleket amikkel csak ritkán tévednek be akár csak mutatóba is azokba a keleti régiókba.
2017. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem miskolci vagyok , de miskolcon van egy cigany vajda akinek vannak ilyen autoi. Pl. Rolls-Royce Phantom,Bentley Cintinental cabrio,Ferrari 458,Lamborghini Gallardo stb... Gondolhatjatok, hogy

mibol van a vajdanaj ilyen autokra penze. Engem mondjuk kulonosebben nem erdekel, de ilyen

2017. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ilyen autok nem a vajda "féle" embereknek valo.
2017. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
IFA
2017. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy tesla is. Két ferrari, két bentley, illetve egy dodge vipert is láttam már a tiszai felé. Ja, meg ami nekem még feltűnt, egy ford mustang shelby.
2017. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ketteske, nagyon meglepődnél, ha tudnád hány, baromi gazdag ember él Miskolcon és környékén! Van egy nagy vállalkozó, akié pl az egyik legluxusabb wellness szálloda az országban. Akkora villája van Miskolcon, hogy olyat még a kalendáriumban se látni! És még hány ilyen van... Szóval nem kell lebecsülni a keleti régiót, van pénz dögivel, csak nagyobbak a társadalmi különbségek. Bàr Budapesten is van putri, nem is kevés...
2017. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!