Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H-n van elöl a...

Opel Astra H-n van elöl a motorháztetőben kipufogódob? Pont ugyanolyan zúgó hang jön ki a motorháztető alól, mintha a hátsó kipufogódob lyukadt volna ki. Lehet azt hegeszteni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 15:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Thnx.
2017. máj. 1. 21:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom xep vagy xer a motorod, de nagyjából 15.000Ft körül van ez a felexi cső utángyártottban. Nem egy nagy összeg... Ha szervizben cserélteted a munkadíj sem lehet több pár ezer forintnál.
2017. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Elvileg így néz ki a kipufogócsöved: [link]

A katalizátor és az első dob közötti szakasz kell, amin rajta van az a flexi rész. Ilyesmi a valóságban: [link]

Pl itt tudsz nézni árakat: [link]

2017. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De vajon nem lenne elég a flexibilis cső? A többi nem lyukas, ahogy láttam. Azt cserélni kell s majd hegeszteni.
2017. máj. 1. 21:48
 15/18 anonim ***** válasza:
Flexibilis csövet többnyire hegeszteni kell. Ki kell vágni a régit és a helyére hegeszteni az újat. Legalább is az Astra G-nél így volt, azóta H Astra van nekem is, de szerencsére nem lyukas.
2017. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Még én se cseréltettem, de képek alapján egyben van azzal a csőszakasszal.

Ha kapsz hozzá csak felxibilis részt és szervizben bevállalják, hogy elbíbelődnek a hegesztéssel, akkor elvileg annak sincs akadálya.

2017. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi. De már megjavíttattam. Az átalakító (katalizátor) hálós cső szakadt ki, azt vettem 7 ezerért és 4 ért berakták. Azóta rendben van.
2017. jún. 14. 17:58
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, a flexibilis volt. Kicsit rövidet kaptam az opel szaküzletben hozzá, de valahogy megtoldotta a szerelő azt és jó lett. Hegeszteni kellett, de 2 óra alatt megvolt.
2017. jún. 14. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!