Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet egyre több a...

Hogy lehet egyre több a kötelező gépjármű biztosításom?

Figyelt kérdés
2015-ben vettem egy 1.4-es 2003-as gyártású autót amit azóta balesetmentesen vezettem és akkor volt 31 ezer egy évre.... aztán következő évben már 36 ezret kelletett fizetnem (baleseti adóval együtt) és most lejött a számla 34 ezer??? (akkor volt 28) gondolom a baleseti most sincs benne az meg + 8-10 ezer.... hogy van ez a k&h -nál???

2017. ápr. 30. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
az idei már a balesetivel együtt van oké nem figyeltem előbb kérdeztem... :)
2017. ápr. 30. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert fingod nincs a rendszer működéséről sajnos.


99%-ban igaz, hogy minden évforduló esetén váltanod kell, mert más biztosítónál olcsóbb lesz. De még az is lehet, hogy ha felmondod és újrakötöd a K&H-nál akkor is olcsóbban fogja neked adni.


Ha a 60 napos előrejelzős levelet kaptad meg, akkor még van esélyed váltani. Caplass fel a netrisk.hu -ra és kalkulálj egy sort.

2017. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon is tudom ezeket de mekkora huyleseg mar hogy le kell mondanom es ujrakotnom akar naluk akkor olcsobb... nem jobb nekik ha valaki mar egy huzamban evek ota naluk van?.... am netriskel 28 ezer jott ki igy meg 26 ot kaptam
2017. máj. 1. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert onnantól új ügyfélnek számítasz, statisztika, pörgetés, blablabla.
2017. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!