Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új és a régi BMW-khez is...

Az új és a régi BMW-khez is drágák az alkatrészek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a régihez nem tudom,de sztem azt nehéz beszerezni,az újhoz meg igen drága,de akinek tellik egy több(!) milliós bmw-re annak nem!Vagy ha igen akkor inkább vegyen suzukit:D
2010. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem egy 2000-ás E36 316i compact m-packetem van

nekem a komplett felfüggesztés és kormánymű 240.000ft volt, ebből vond le a következtetéseket.

2010. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha bemész a márkakereskedésbe és minden szart megvetetnek veled, több száz ezerért, mikor csak pár tízezres baj van akkor igen, de ha alku képes vagy és tudsz 30% kedvezménnyel vásárolni és nem feleslegesen, akkor nincs rá panasz.
2010. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, fizetésből élőknek mindenképp. Régi BMW nél az a szokás hogy a fontos (kopó) alkatrészt a gyári beszállítótól veszik (Pl Lemförder, Nissens, Behr, Bosch), de ezt nem BMW dobozból. Ugyanakkor lehet bontóból is szerezni cuccokat, valamint kevésbé fontos alkatrészekből lehet olcsóbb minőségűt is venni.

Újaknál értelemszerűen egy csomó fenti opció kiesett/korlátozott. A szerelhetőségük külön eposz lenne.

2010. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A régiekhez tök olcsó, 13 ezer volt a kipuffrendszerem pl
2010. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja régiekhez fillérekből megvannak a nem kopó alkatrészek, kopóalkatrészből bosch vagy más gyári minőségű kell, az is megfizethető. 1-2 dologból csak gyári van, az horror ár, de túl lehet élni. de ha életrevaló vagy, barátkozol más bmw-sekkel (van belőlük sok, és állítólag a legösszetartóbb autótulaj nemzet, én annyit tapasztalok hogy mindig villog nekem a többi e30-as :) ), úgyis megtudod mit hol szerzel olcsón, valakinek úgyis van az ami neked kell, és még segít is megcsinálni, hogy ne a szerelőnél hagyd ott a gatyád.
2010. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!