Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok egy törött...

Mire számíthatok egy törött BMW-vel a biztosítónál?

Figyelt kérdés

Összetörték szeretett kis compactomat. E36 316i típusú. Nem én voltam a hibás. Belém hajtottak, a baleset okozója azonnal elismerte a hibáját. Most ott tartok, hogy várom a kárbecslőt. Az autó oldalán3 elem sérült, kerék elferdült, futómű is károsodott valamint a hűtővíz is folyik és a motorház tetőt fel sem tudom nyitni. Lámpa és index is megadta magát és a lökhárítóm is leszakadt. Szóval lett kár bőven. Valószínű a totálkár. Tudom sok a változó, de mennyit lehet kapni egy 97-es compactért ha totál kár? Egész jó állapotban volt szegény a baleset előtt. :/

De bármilyen jó tanácsot szívesen vennék ami a biztosítóval való egyezkedésről kaphatok.


2017. ápr. 26. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nemcsak valószínű hanem totálkár,hisz többe kerül a leves mint a hús.

Számokba-százalékokba nem érdemes belemenni,mert ilyenkor az összes biztosító kampósorrú..

2017. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Jesszus, volt benne index?
2017. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző... :D :D :D Igen, mondták is, hogy már nagyon ritka amelyikben benne van. :D
2017. ápr. 26. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Gazdasági tk-ra veszik valószínűleg. Alkudni lehet velük.
2017. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor alkudni fogok. Jó tudni, hogy lehet alkudni.
2017. ápr. 26. 21:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondom megírom h mi lett a vége hátha ez segít másnak. Jól jártam végül, az életbe ennyiért nem tudtam volna eladni a verdát csak kicsit sokáig tartott az ügy. :)
2017. jún. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!