Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6-ba milyen akksit...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Audi A6-ba milyen akksit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Audi A6 1994 2.0 16V S-line. Most vettem egy braziltól, irtó gány állapotban van, de nagyon olcsó volt. Alig akar indulni. De menet közben nagyon szépen megy, ezért mertem bevállalni. Elvittem szerelőhöz a problémával, ő elküldött azzal hogy K-Jettes valószínűleg és ő ahhoz már túl kevés. Elmentem érte hogy hazahozzam, de sehogy sem akart beindulni. Lemerült az aksi, odaraktuk tölteni, és kiderült hogy teljesen reménytelen állapotban van. Kölcsönkértem a szerelő egy műhelyi akksiját és azzal sem pöcre, de könnyen beindult. A szerelő azt mondta hogy akkor nincs itt probléma, vegyek hozzá egy normális akksit és kész. Na de, pontosan milyet?


Eddig 12V 74 amperes volt benne, Varta. Ez az erősség jó lesz bele, jól fog indulni, vagy valami nagyobbat kéne beletenni? Mindenképpen zseléset akarok.



2017. ápr. 25. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Az eddiginek 680-as az indítóárama.
2017. ápr. 25. 18:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem zseléset nem akarsz, azt nem nagyon lehet autóba rakni :D


Attól függ mennyi fogyasztód van a kocsiban ( pl ülésfűtés, extra rádió stb..). A 70-75Ah az már elegendő.


A 16 szelepes ACE az K-Jet-es, azzal lesz még szívás.

2017. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!