Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor aktív, illetve mikor...

Mikor aktív, illetve mikor inaktív a riasztó a kocsiban? Összevissza csipog.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Toyota Yarist, a riasztó tényének nagyon megörültem. Szegény kocsi nem mai darab, 2004es, de azért jó a biztonság.

Nade.

El is magyarázták nekünk az autókereskedők, hogy nyitásnál egyet csippan, akkor deaktiváltuk. Zárásnál kettőt, akkor aktiváltuk. Eddig még tiszta is lenne, ha így lenne, mert amint elhoztam a kocsit a kereskedőktől, változott a kocsi véleménye.

Zárásnál csipog kettőt. Oké. kis idő múlva, anélkül, hogy a távirányítón bármit megnyomtunk volna, ötöt egymás után. Mit jelent?

Nyitásnál is van, hogy ötöt csippan egymás után gyorsan. Volt olyan is, hogy 3mat csippant lassan, én kinyitottam az ajtót és beriasztott a kocsi.

Szóval én már nem értek semmit, és az autóház se tudott nekem erről információt adni.

Meta systems csinálta a riasztót, de nem találtam infót a neten.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. ápr. 8. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meta System riasztódoki:

[link]

2017. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Azt az ot db sorozatos pittyenest meg mindig nem tudom mi...

2017. ápr. 8. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell a riasztódokinak írni, ott a link!
2017. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!