Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik azaz autó, amelyiket...

Melyik azaz autó, amelyiket érdemes megvenni elsó kocsinak Észak-Amerika útjaira?

Figyelt kérdés
Hamarosan, a közeljövőben tervezem letenni a jogosítványt, viszont nem tudom milyen első autóval lenne érdemes nekivágni. Milyen kocsit lenne érdemes első autónak venni, ami megfelel az alábbi kritériumoknak: olcsó, megbízható, alacsonyak a fenntartási költségei, nem fogyaszt sokat, és mindig van hozzá alkatrész, ha szükséges. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 6. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt válogathatsz.

[link]

2017. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi az a közeljövő? mert alsó hangon is őszre lesz jogsid..

ha olcsó, és megbízható, akkor minek az alkatrész?

új, vagy használt?


a legjobb választás egy tisztán elektromos járgány.


de előbb a jogsi..azon legyél túl. fél év múlva(talán) írd ki újra a kérdést.(ha még érdekel)

2017. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb az összes Suzuki modell! Amely ezekkel rendelkezik az olcsóság amúgy relatív! Kinek mi az olcsó. Nálam a Suzukit jelenti
2017. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ősszel gondoltam én is még idén. Csak kíváncsi vagyok, melyek azok a járgányok, amelyet érdemes itt venni. Megnéztem ezeket az elektromos járgányokat, tényleg jók, de meg is kérik az árát érte. Mondjuk egy kettőnek tűrhetó az ára az igaz. Amúgy Suzukik itt is vannak, SX4, Grand Vitara, Jimmy stb.
2017. ápr. 6. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Dodge Viper.
2017. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
opel astra g! am komolyan szólva meg: teljesen más az eu és az usa piac!!! mas autók vannk ott, pl ott 2000ccm is gazdasagos takarekos autonak szamit, tehat vahy fake a kerdes vagy hulyevagy hogy ezt nemlatod
2017. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami régi Dodge Chargert vagy Ford Mustangot vennék, ha az USA-ba költöznék, kihasználnám ezt a lehetőséget, ameddig még lehet, és ameddig ott is még viszonylag olcsó a benzin. Mondjuk ez éppen ellentétes azzal, amire neked van szükséged kérdező, de na.
2017. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Új kocsit vennél vagy használtat?


Honda Odyssey 2001-es vagy 2004es elég olcsó, pár ezer dollárból veszel.

Honda civic is megbízható és szintén pár ezer dodó egy használt.

2017. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tesla?
2017. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!