Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Rav4 vagy Honda Crv?

Toyota Rav4 vagy Honda Crv?

Figyelt kérdés
Toyota Rav4-ből kinéztem egy 2013-ast, 60ezer km.-vel, manuális váltóval, 2 literes benzinmotorral, közepes felszereltséggel, de azt olvastam róla, hogy a rugózása feszes és 5500000Ft-ért már kényelmes autót szeretne az ember (ja és összkerekes). A másik egy 12-es honda (tehát még a régi fazon ami nem érdekelne, de újra eladhatóság szempontjából sokkal rosszabb), 4600000Ft tehát 1millát spórolnék, automata, összkerekes, viszont 120ezer km van benne, régebbi, esztétikailag kicsit gyengébb, viszont kényelmesebb mint a rav4-es és automata, a felszereltsége picit gyengébb (nincs tolatókamera, kapcsolható összkerék stb...). Nem tudok dönteni...

2017. ápr. 6. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az értékelés a szempontjaid alapján


Rav4:---------------Crv:

2013---------------2012---------------Rav4 1 pont

60e KM---------------120e KM---------------Rav4 1 pont

5.5M FT---------------4.6M FT---------------Crv 1 pont

manual---------------automata---------------Crv 1 pont

összkerék---------------összkerék---------------döntetlen

jól felszerelt---------------gyengén felszerelt---------------Rav4 1 pont

jó esztétika---------------gyengébb esztétika---------------Rav4 1 pont

jó kényelem---------------még jobb kényelem---------------Crv 1 pont


Nekem úgy tűnik hogy a Rav4 győzött

2017. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen... de nem sokkal!!:DD
2017. ápr. 6. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy itt két olyan autóról beszélünk, amiből bármelyiket bármikor megvenném... De ha nagyon végiggondolom, nálam is győzne az erősebb felszereltség és a mínusz hatvanezer futott kilométer, még ha egy misivel többet is kell csengetni érte...
2017. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!